برق سرا - شرکت سرمدطب
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت سرمدطب

عرضه کننده تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی

نشانی: تهران - خیابان شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان، نبش خیابان بیستم (ابطحی)، ساختمان 37، پلاک 11
تلفن: 88801102 – 021
فکس: 88890670 – 021
پست الکترونیکی: info@sarmadteb.com
وب سایت: www.sarmadteb.com

درباره شرکت سرمدطب

دراواخر دهه 60 شركت سرمدطب با هدف تأمين تجهيزات تخصصی آزمايشگاهی به ويژه در زمينه شيمی ‌تجزيه شامل روش‌های آماده‌سازی نمونه، جداسازی، رديابی و تعيين مقادير گونه‌ها و نيز ارائه ترازوهای دقيق آزمايشگاهی پا به عرصه فعاليت نهاد .در طول سال‌های سپری شده تجهيزات قابل توجهی به مراكز مختلف تحقيقاتی، صنعتی و آموزشی كشور توسط اين شركت ارائه گرديده است و ما موفقيت نسبی خود را مديون نه تنها ارائه تجهيزات با بهترين كيفيت و رعايت استانداردهای جهانی و گسترش روز افزون امكانات و بكارگيری نيروهای متخصص و مجرب بلكه بيش از هر چيز توجه خاص به رضايت مصرف‌كنندگان از خدمات قبل و بعد از فروش شركت می‌دانيم. شركت سرمدطب در تلاش است با ايجاد يك تعادل منطقی در سه عنصر تعهد، تخصص و تجربه به ايجاد بالاترين سطح اعتماد در روابط خود با مصرف‌كنندگان دست يابد و اين بدان معنی است كه كادر متخصص اين شركت ضمن گذراندن دوره‌های آموزشی در كارخانجات توليد ‌كننده تجهيزات آزمايشگاهی به كسب تجارب عملی در كشور مشغول می‌باشند و خود را متعهد به ارائه اطلاعات و تجارب خود در زمينه آخرين دست‌آوردهای علمی منطبق با نيازهای شما می‌دانند.
با گسترش فعاليتهای شركت سرمدطب امروز محصولات ارائه شده توسط اين شركت ضمن حفظ مزايايی كه ما هنگام انتخاب نمايندگی درنظر گرفته‌ايم شامل كيفيت، دوام، قابليت اطمينان و قيمت مناسب از تنوع بيشتری برخوردار گشته است.
ما خدمات خود را با ارائه تجهيزات منطبق با نياز در زمان و مكان مورد درخواست مصرف‌كنندگان آغاز نموده و با نصب، آموزش و يكسال خدمات رايگان پس از فروش و ده‌ سال تأمين قطعات يدكی دنبال می‌نماييم.
با تنظيم كارت شناسايی جهت دستگاه‌های ارائه شده و ثبت تاريخچه بهره‌برداری و خدمات ارائه شده برای هر دستگاه از اين پس هيچ دستگاهی بدليل مشكلات جزئی و يا تغيير كاربر به فراموشی سپرده نخواهد شد.
به منظور ايجاد امكان بهره‌برداری مناسب‌تر شما از آزمايشگاه خود، شركت سرمدطب با اتكا به "كادر تخصصی" و "بانك اطلاعات روش‌های كاربردی" هميشه آماده پاسخگويی به كليه نيازهای شما در حيطه فعاليت خود می‌باشد. درخواست‌های شما جهت كاربردهای خاص و منحصر به ‌فرد در آزمايشگاه شركت سرمدطب و يا مراكز تحقيقاتی معتبر مرتبط با اين شركت پاسخ خواهد گرفت.
محصولات عمده شرکت سرمدطب عبارتند از: تيتراسيون، PH متر، یون متر، سنسور، كروماتوگرافی ‌يونی‌، پلاروگراف، ولتامتر، رنسميت، پتانسيواستات‌/‌ گالوانواستات، مدول‌ها، سنجش ‌آلودگی‌ هوا، آنالايزر، آماده سازی نمونه، اندازه گیری دانه بندی، آون‌های ‌خشك ‌كننده ‌آزمايشگاهی، انكوباتورهای آزمايشگاهی، ترازوهای‌ آزمايشگاهی، ترازوهای ‌رطوبت ‌سنج، ترازوهای‌ صنعتی، ترازوهای مقايسه‌‌گر و ترازوهای فوق‌ حساس
دستگاه كروماتوگرافی
دستگاه كروماتوگرافی
دستگاه رنسمیت
دستگاه رنسمیت
دستگاه اتولب
دستگاه اتولب
تجهیزات آزمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی
سرمدطب جهیزات تخصصی آزمایشگاهی

آرين تجهيز آزما تجهيزات آزمايشگاهی، تحقيقاتی و كنترل كيفی
زیست تجهیز آزما تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاه‌های حرارتی، هودهای شیمیایی و میکروبی
صنایع آموزشی تولید کننده تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی
فاطر الکترونیک تجهیزات آزمایشگاهی