برق سرا - درج آگهی ویژه و رایگان
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir

تأمین کننده و عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
تأمین کننده و عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور
پمپ سوخت
سنسورها
انواع فیلتر
ECU
عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور لودر
fuel pump
سنسور
filter
ای سی یو
قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور راهسازی
پمپ سوخت دویتس
sensor
فیلتر
ایسیودرج آگهی در وب سایت برق سرا

فروشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، شرکتها و کارخانجات فعال در زمینه‌های برق و الکترونیک می‌توانند آگهی خود را به صورت ویژه و یا رایگان در وب سایت برق سرا درج نمایند.

آگهی ویژه: فروشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، شرکتها و کارخانجات فعال در زمینه‌های برق و الکترونیک در صورت تمایل می‌توانند آگهی‌های خود را به صورت ویژه در وب سایت برق سرا قرار دهند. آگهی‌های ویژه نسبت به آگهی‌های رایگان از بازدید بیشتری برخوردارند و همیشه قبل از آگهی‌های رایگان قرار می‌گیرند. در صفحه اصلی وب سایت برق سرا فقط تصاویر مربوط به آگهی‌های ویژه نمایش داده می شود. همچنین صفحه اختصاصی آگهی‌های ویژه دارای تصاویر مرتبط با متن آگهی می‌باشد که خود تأثیر زیادی در مخاطب می‌گذارند.

آگهی رایگان: هر فروشگاه، آموزشگاه، شرکت و کارخانه فعال در زمینه‌های برق و الکترونیک در هر نقطه از کشور می‌تواند آگهی خود را به صورت رایگان در وب سایت برق سرا قرار دهد.
در خصوص آگهی‌های رایگان باید گفت که این آگهی‌ها نسبت به آگهی‌های ویژه از بازدید کمتری برخوردارند و همیشه بعد از آگهی‌های ویژه نمایش داده می شوند و صفحه اختصاصی این نوع از آگهی‌ها فاقد تصویر می‌باشد. در ضمن آگهی‌های رایگان به هیچ وجه در صفحه اصلی وب سایت نمایش داده نخواهند شد.

در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات فعالیت خود را از طریق شبکه اجتماعی واتساپ با شماره 09918194955 و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی info@barghsara.ir برای ما ارسال فرمائید.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید از طریق شماره 09918194955 با مدیریت وب سایت برق سرا تماس حاصل فرمایید.