معرفی وب سایت برق سرا و علت پیدایش آن
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


معرفی وب سایت برق سرا

امروزه شهرها بسیار وسیع شده‌اند و به سرعت بر این وسعت افزوده می‌شود. مشاغل مختلفی در سطح این شهرها گسترده شده‌اند و بسیاری از این مشاغل با توجه به موقعیت خود از دید بسیاری از متقاضیان پنهان مانده‌اند. بسیاری از متقاضیان نیز به دلیل عدم آشنایی با تعداد زیادی از صاحبان مشاغل مورد نظر، شاید هیچ‌گاه به محصول یا خدماتی که می‌خواسته‌اند دست نیابند.

همچنین امروزه نیاز اقتصادی زیادی بین شهرهای مختلف کشور برقرار می‌باشد که معرفی عرضه کنندگان یک شهر به متقاضیان سایر شهرها، به رفع این نیاز کمک بسیاری خواهد کرد و علاوه بر آن سرعت رشد و پیشرفت کشور را نیز افزایش می‌دهد.

وب سایت برق سرا با هدف رفع این نیاز و با توکل بر خدای یکتا و به همت جمعی از مهندسین برق، الکترونیک، مخابرات، کامپیوتر و مهندسی پزشکی راه‌اندازی گردید تا به صورت تخصصی به معرفی شرکتها، فروشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و کارخانجات فعال در زمینه‌های برق و الکترونیک بپردازد و یک ارتباط قدرتمند بین متقاضیان و عرضه کنندگان در زمینه‌های فوق برقرار نماید.

امید است که این وب سایت در رفع نیازهای هموطنان عزیزمان در زمینه‌های برق و الکترونیک و رشد و پیشرفت ایران عزیز مؤثر باشد.