برق سرا - شرکت رادین صنعت فراز پارس
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت رادین صنعت فراز پارس

مشاوره، طراحی و تولید سیستم‌های تهویه مطبوع

نشانی: تهران - جاده قدیم کرج، ابتدای جاده شهریار، شهرک صنعتی گلگون، خیابان اول غربی، پلاک 9 و 11
تلفن: 7 – 65610716 – 021
فکس: 65610878 – 021
پست الکترونیکی: info@radinsanatfaraz.com

درباره شرکت رادین صنعت فراز پارس

رشد وتوسعه صنعت ساختمان و توجه ویژه به شرایط آسایش و از همه مهمتر مصرف انرژی باعث افزایش استفاده از سیستم‌های تهویه مطبوع نوین در این صنعت گردیده، همچنین استفاده از انواع سیستم‌های تهویه مطبوع در صنایع مختلف نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده خصوصأ در صنایعی که دارای سیستم‌های هایژنیک می‌باشند. این موضوع ما را برآن داشت تا با استناد به استانداردهای بین‌المللی و استفاده از روشهای نوین محصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا همزمان با ایجاد شرایط آسایشی از دغدغه‌های تعمیرات مداوم رهایی یابند و هزینه‌های نگهداری سیستم‌های تهویه مطبوع در ساختمان کاهش یابد.
هدف ما تولید محصول و ارائه همزمان خدمات شایسته در تمام مراحل با بالاترین کیفیت می‌باشد لذا ما به مهندسین مشاور، کارفرمایان، پیمانکاران و… این اطمینان را میدهیم که همواره با ارائه خدمات مهندسی از ابتدای طرح تا راه‌اندازی و نگهداری و نیز خدمات پس از فروش در کنار شما خواهیم بود و خود را در پروژه شما سهیم می‌دانیم.
شرکت رادین صنعت فراز علاوه بر تولید تجهیزات تهویه مطبوع همچون هوارسان، ایرواشر، چیلر هوایی، چیلر آبی، فن کوئل و برج‌های خنک کننده، بصورت تخصصی دستگاههای هایژنیک را جهت کارخانجات داروسازی، بیمارستانها، صنایع غذائی، تجهیزات ابزار دقیق و… تولید می‌نماید و در این راستا موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی CE ،GMP ،ISO شده است که نشان دهنده کیفیت محصول ومطابقت آن با استانداردهای جهانی می‌باشد و در این راستا موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان، آذربایجان و ترکمنستان شده است. همچنین با تکیه به تیم‌های متخصص خود مدارک و مستندات لازم را جهت معتبرسازی ارائه می‌نماید تا با افزایش سطح کیفی و فنی محصولات خود، به یک مارک معتبر بین‌المللی تبدیل شویم.

پرشین تجهیز تولید سامانه‌های بهینه‌ساز انرژی
دمنده تولید کننده انواع الکتروموتور و فن‌های سرمایشی و گرمایشی
گروه صنعتی اسکندری تولید کننده رطوبت‌ساز، مهپاش، مه‌ساز و بخار‌ساز گرم و سرد