برق سرا - شرکت فاطر الکترونیک
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت فاطر الکترونیک

تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی، ساخت و نصب میز و سکوبندی آزمایشگاهها و همچنین مشاوره در زمینه تجهیز آزمایشگاههای مختلف و تأمین دستگاهها و تجهیزات و آموزش استفاده از تجهیزات

نشانی: تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، خیابان هجدهم، شماره 14، واحد 6
تلفن: 40 – 88722339 – 021
فکس: 88552305 – 021
پست الکترونیکی: Head@fater-electronic.com و Sales@fater-electronic.com

درباره شرکت فاطر الکترونیک

شرکت فاطر الکترونیک در سال 1362 با هدف تولید دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاههای تشخیص طبی، تحقیقاتی و صنعتی با مدیریت آقای علی ارغوان و در جهت قطع وابستگی و خودکفائی کشور تأسیس گردید.
این شرکت درطول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده است که با استفاده از دانش روز دنیا و با همکاری کارشناسان فنی، متخصص و با تجربه و اساتید دانشگاهها و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
شرکت فاطرالکترونیک فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و با گذشت زمان و کسب تجارب روز افزون و فعالیت مداوم واحد تحقیق و توسعه امروز تعداد محصولات تولیدی این شرکت به بیش از یکصد و پنجاه مدل دستگاه مختلف آزمایشگاهی رسیده است که هرکدام دارای کیفیت و مرغوبیت در حد استاندارد بین‌المللی می‌باشند.
فعالیت اصلی شرکت در زمینه تولید دستگاههای آزمایشگاهی، ساخت و نصب میز و سکوبندی آزمایشگاههای تحقیقاتی، دانشگاهها، مراکز درمانی، بیمارستانها، آزمایشگاههای تشخیص طبی و آزمایشگاههای کارخانجات صنایع غذائی و دارویی، مشاوره در زمینه تجهیز آزمایشگاههای مختلف و تأمین دستگاهها و تجهیزات و آموزش استفاده از تجهیزات می‌باشد.
بخش سرویس شرکت فاطر الکترونیک با امکانات فراوان و متخصصین مجرب و با ارائه سه سال خدمات رایگان گارانتی و ده سال تضمین خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی باعث گردیده تا شرکت بعنوان یکی از شرکتهای خوشنام و معتبر در این صنعت مشهور گردد.
شرکت فاطرالکترونیک باگسترش فعالیتهای تحقیقاتی و تولیدی خود و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 و ISO13485 از URS انگلستان با رعایت قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی و عضویت انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و همچنین کسب پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع استان تهران درکارخانه‌ای به وسعت 2500 متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان واقع در اتوبان تهران قزوین با امکانات و تجهیزات مناسب مستقر و در حال فعالیت می‌باشد.
اتاقک تست پایداری دارو
اتاقک تست پایداری دارو
ژرمیناتور
ژرمیناتور
سانتریفیوژ
سانتریفیوژ
شیکر
شیکر
فاطر الکترونیک تجهیزات آزمایشگاهی

آرين تجهيز آزما تجهيزات آزمايشگاهی، تحقيقاتی و كنترل كيفی
زیست تجهیز آزما تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاه‌های حرارتی، هودهای شیمیایی و میکروبی
سرمدطب جهیزات تخصصی آزمایشگاهی
صنایع آموزشی تولید کننده تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی