برق سرا – شرکت آسانسور و پله برقی بهران
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت آسانسور و پله برقی بهران

واردات و تولید قطعات آسانسور و پله برقی

نشانی: تهران - شهرک غرب، بلوار خوردین، خیابان توحید یکم، پلاک 20، ساختمان بهران
تلفن: 10 – 88565000 – 021
خط ویژه: 87162000 – 021

نشانی کارخانه: تهران - شهرک صنعتی پرند، میدان صنعت، بلوار صنعت، خیابان فرخنده، نبش ارغوان، قطعات C30 و C31 و C32
تلفن: 45 – 56419140 – 021
فکس: 56419146 – 021

وب سایت: www.behranlift.com

درباره شرکت آسانسور و پله برقی بهران

شرکت آسانسور و پله برقی بهران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه واردات لوازم آسانسور و پله برقی و تولید انواع قطعات آسانسور و خدمات پس از فروش، با بکارگیری نیروهای متخصص، امکانات پیشرفته و تکیه بر دانش روز با اتکال به خداوند توفیق داشته است که نسبت به واردات وتولید قطعات، خدمات پشتیبانی و گارانتی محصولات خود، گامهای موثری درصنعت آسانسور و پله برقی بردارد. با توجه به دگرگونی‌ها و پیشرفت‌هایی که در سالهای اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید و واردات لوازم پیشرفته که دارای ضریب اطمینان بالایی از نظر حفاظتی و طراحی باشند، ما را بر آن داشته است که همواره با سه عنصر صداقت، مسئولیت پذیری و وجدان کاری، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم.
تولیدات شرکت شامل موتورگیربکس آسانسور و انواع دنده برنجی و ماردون، گاورنر بالا و پایین، انواع پاراشوت، فلکه‌های اصلی و هرزگرد در سایزهای مختلف، قلاب بکسل داکتیل، انواع شستی احضار داخل کابین وطبقات، سنسورهای آهنربائی و چشمی، مگنت درب بازکن، درب‌های لولائی، دربهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، ضربه گیرهای پلی یورتان، انواع قطعات لاستیکی و بسیاری ازمتعلقات دیگر آسانسور می‌باشد.
این شرکت در زمینه واردات پکیجهای آسانسور و پله برقی، انواع موتورگیربکس و گیرلس، ریل و دربهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ودرایوهای مختلف از معتبرترین تولید کنندگان اروپایی نظیر: جم، شیندلر، آلبرتوساسی، سیکور، ویتور، مارازی، مونتاناری، فرماتور و... سهم عمده‌ای را در تأمین نیازهای بازار بر عهده دارد ضمنا این شرکت وارد کننده انواع آسانسورهای باری و پکیج کامل آسانسورهای مسافربر و هیدرولیک در ظرفیتهای مختلف از معتبرترین تولید کننده‌های اروپایی می‌باشد.
شرکت بهران کلیه قطعات و موتور گیربکس‌های تولیدی و وارداتی خود رابه مدت یکسال گارانتی نموده وبا ارائه خدمات پس ازفروش به مدت 10 سال، عملکرد مفید آنها را تضمین می‌نماید.
کابین آسانسور
کابین آسانسور
موتورگیربکس آسانسور
موتورگیربکس آسانسور
پله برقی
پله برقی
آسانسور و پله برقی بهران واردات و تولید قطعات آسانسور و پله برقی

الکترو بالابر کوشا طراحی و تولید موتور گیربکس آسانسور
بالان صنعت تولید کننده انواع بالابر
آریان آسانسور تولید كننده انواع تابلو فرمان میکروپروسسوری و تابلو کنترل آسانسور
آسانبر کاران عرشیان مشاوره، طراحی، نصب و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی
آتی ‌سازان افق پارس آسانسور و پله برقی
سبا آسانبر آسانسور، پله‏ برقی‏، رمپ متحرک و پیاده‏‌روی‏ متحرک