برق سرا - شرکت آریان آسانسور
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت آریان آسانسور

تولید كننده انواع تابلو فرمان میکروپروسسوری و تابلو کنترل آسانسور

نشانی: تهران - بلوار آفریقا، بالاتر از بلوار ناهید شرقی، شماره 243 (50 قدیم)، طبقه دوم
تلفن: 23553000 – 22040900 – 021
فکس: 22051171 – 021
پست الکترونیکی: info@arianasansor.com

درباره شرکت آریان آسانسور

شركت آریان آسانسور فعالیت خود را به عنوان اولین تولید كننده تابلو فرمان میکروپروسسوری آسانسور در ایران از سال 1371 با بهره مندی از همكاری مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه الكترونیك و ساخت تابلوهای كنترل آسانسور آغاز نمود. هم اكنون شركت آریان آسانسور با ارائه محصولات متنوع و شیوه‌های مدرن بازاریابی و فروش، سهم قابل توجهی از بازار داخل را در اختیار دارد و با بهره گیری از كادر كار آزموده در بخشهای مختلف همواره سعی در افزیش سطح كیفی محصولات خود داشته است. شرکت آریان آسانسور با تاکید بر تحقیق و توسعه بعنوان محور اصلی دستیابی به اهداف خودکفایی و بهبود کیفیت و انطباق هر چه بیشتر محصولات با استانداردهای جهانی از جمله EN81 و تولید صنعتی با استفاده از شیوه‌ها و ابزارهای نوین به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد ISO9001:2008 در مدیریت کیفیت همواره سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است.
در راستای تکمیل چرخه رضایتمندی مشتری این شرکت با گسترش کمی و کیفی واحد خدمات پس از فروش ضمن تسریع در امر سرویس دهی و آموزش مشتریان، برای اولین بار در صنعت آسانسور اقدام به ارائه خدمات 24 ساعته نموده است. شرکت آریان آسانسور همواره سعی نموده تا با تلاش گسترده در زمینه معرفی سیستمهای مجهز به کنترل دور موتور VVVF نقش خود را در کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست ایفا نماید.
محصولات شرکت آریان آسانسور عبارتند از: تابلو فرمان میکروپروسسوری، تابلو فرمان EXIR، تابلو فرمان درایو دار PRIMA، تابلو کنترل گیرلس، سیستم APS، سیستم کنترل گروهی هوشمند، تابلو ارتقاء و لوازم جانبی
تابلو فرمان آسانسور
تابلو فرمان آسانسور lift
تابلو فرمان lift
آریان آسانسور تولید كننده انواع تابلو فرمان میکروپروسسوری و تابلو کنترل آسانسور

الکترو بالابر کوشا طراحی و تولید موتور گیربکس آسانسور
بالان صنعت تولید کننده انواع بالابر
آسانسور و پله برقی بهران واردات و تولید قطعات آسانسور و پله برقی
آسانبر کاران عرشیان مشاوره، طراحی، نصب و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی
آتی ‌سازان افق پارس آسانسور و پله برقی
سبا آسانبر آسانسور، پله‏ برقی‏، رمپ متحرک و پیاده‏‌روی‏ متحرک