صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

گروه صنعتی توزين الكتريک
گروه صنعتی توزين الكتريک بزرگترين طراح و توليد كننده انواع باسکول و ترازوی ديجيتال ، سيستم های توزين ، اتوماسيون توزين و سيستم های بالانسينگ در ايران ‌‌، آماده ارائه مشاوره در خصوص تأمين نيازهای مرتبط مشتريان محترم و در خدمت تمامی اصنافی كه به نوعی با امر توزين در ارتباطند ميباشد .
تاریخچه : رشد روز افزون علم و فن‌آوری در ربع پايانی قرن بيستم و ورود علوم الكترونيک در كليه حوزه‌های علمی به ويژه حوزه تجهيزات اندازه‌گيری باعث شد كه شركت توزين الكتريک در نيمه دوم سال 1372 با موضوع فعاليت طراحی و توليد سيستم‌های سنجش وزن تأسيس گردد . تأسيس واحد تحقيق و توسعه R&D از بدو فعاليت بيانگر اهداف بلند و استراتژيک مؤسس گروه می‌باشد. بكارگيری نيرو‌های نخبه و كار‌آمد و فارغ التحصيلان ممتاز مراكز علمی داخل و خارج كشور از ديگر اهداف مؤسس مجموعه بوده و بدين لحاظ با ورود پی‌در‌پی محصولات متنوع و استمرار بهينه سازی تجهيزات الكترونيكی در مدت بسيار كوتاهی سهم عمده‌ای از بازار را به اين گروه اختصاص و توزين الكتريک را سرآمد رقبای ديرينه خود گردانيد است .
اهداف : تفكرات بلند و خلاقيت منحصر بفرد مجموعه مديريتی گروه ، اهداف آرمانی را برای خود ترسيم و همواره در جهت عملياتی نمودن آنها اهتمام ورزيده است . اين اهداف ناشی از اعتقادات مذهبی و تعلقات ملی می‌باشد . طراحی و توليد ابزار دقيق در با استفاده از فنآوری روز و توسعه اشتغال سه هدف عمده و استراتژيك اين گروه می‌باشد .
اهداف آینده : محدوديت منابع كافی ، مواه اوليه روز به روز در سطح دنيا با ارزش‌تر می‌گردد ، بنابراين انجام عمليات توزين در فرآيند توليد امری اجتناب ناپذير است . لذا بحث سنجش در تمامی ابعاد يكی از امور فوق‌العاده با ارزش در دهه آتی است . ما با بهره‌گيری از پتانسيل نيروی انسانی موجود بعنوان سرمايه اصلی ، بهره‌مندی از بهنگام‌ترين فن‌آوری های روز و استفاده از تجهيزات و امكانات سخت افزاری پيشرفته برآنيم كه با پوشش بازار داخلی به بازار جهانی بيانديشيم ، چون معتقديم فردا از آن كسانی است كه در سطح ملی فعاليت می كنند و به بازار جهانی می انديشند .


آگهی دهنده : گروه صنعتی توزين الكتريک
نشانی : تهران – میدان فردوسی ، ابتدای خیابان شهید سپهبد قرنی ، ساختمان شماره 29
خط ویژه : 8234 - 021
تلفن : 88811260 - 021
فکس : 88846662 - 021
پست الکترونیکی : info@towzin.com
وب سایت : www.towzin.com

باسکول ترازوی دیجیتال باسکول توزین الکتریک