برق سرا - شرکت صنایع پند
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت صنایع پند

تولید کننده انواع ترازو و باسکول

نشانی: تهران - خیابان دکتر بهشتی، ابتدای خیابان سرافراز، پلاک 55 (مجتمع دریای نور)، واحد 105
تلفن: 7 – 88520253 – 021
فکس: 88736514 – 88520260 – 021
پست الکترونیکی: info@pandco.com
وب سایت: www.pandco.com

درباره شرکت صنایع پند

در سـال 1369، مجمـوعه با هدف تولیـد ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده‌ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت.
در جریان این مطالعات، شرایط اقلیمی خاص کشور مانند اختلاف دما و اختلاف رطوبت هوا که در نقاط مختلف کشور از حداقل تا حداکثر متغیر می‌باشد، اهمیت دقت توزین و سایر ویژگیهای فرهنگی مردم، انواع کاربری ترازو بواسطه نیاز اصناف مختلف به آن، استحکام دستگاه و سهولت کاربری از جمله مسائل مهمی بود که مد نظر قرار گرفت.
در سال 1370، اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت و حساسیت 10 گرم با لحاظ نمودن تمام خصوصیات مورد نیاز جامعه، توسط شرکت طراحی و تولید و مورد تأیید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور قرار گرفت.
استقبال جامعه از اولین ترازوی الکترونیک علیرغم وجود مشابه خارجی آن در بازار، مدیریت شرکت را بر آن داشت که علاوه بر تولید انواع ترازوهای فروشگاهی تک نمایشگر با ظرفیت‌های مختلف 30، 15، 5 کیلوگرم نسبت به تولید ترازوهای فروشگاهی با امکانات کامل از قبیل سه نمایشگر جهت نمایش وزن، قیمت واحد کالا، قیمت کل کالا و قابلیت تولید و ارائه گزارش جمع فروش روزانه، مبادرت نماید.
نسل اخیر ترازوهای فروشگاهی در سال 1373 به بازار عرضه گردید و به سرعت جایگاه خود را در مراکز میوه و تره بار، سوپر مارکتها و قنادیها پیدا نموده و تثبیت کرد.
در طی سالهای مذکور و به موازات تلاش شرکت برای پوشش دادن به نیاز گروه فوق الذکر از مصرف کنندگان و کاربران جامعه، با هدف برآورده نمودن نیاز صنایع و سایر اصناف فعال در جامعه به باسکولهای الکترونیکی با ظرفیت 500، 300 و 150 کیلوگرم، در سال 1372 تولید این بخش از محصولات شرکت و ارائه آن به بازار مصرف محقق گردید.
قابل ذکر است که مسئولان شرکت، پیشرفت تولیدات مختلف فوق الذکر را علاوه بر سعی و جدیت متخصصین، مرهون رهنمود بخشهای مختلف صنعت کشور می‌دانند.
آنچه ما امروز تحت عنوان سیستمهای توزین تولید می‌کنیم، بر خاسته از نیاز حقیقی مصرف کنندگان این سیستمها و منطبق بر خواسته‌های آنان می‌باشد.
اعتلای صنعت کشور از یک سو و تجربه متخصصین شرکت در طی سالیانی که از نزدیک با مسائل صنعت در زمینه توزین مواجه بوده‌اند موجب گردید تا انجام پروژه‌های بزرگ در زمینه اتوماسیون توزین در کارخانجات که پیوسته مورد درخواست صاحبان صنایع بوده است در ردیف خدمات ارزشمند شرکت قرار گیرد.
شرکت صنایع پند در حال حاضر با در اختیار داشتن دو کارخانه اصلی و دفاتر متعدد، یکی از فعال ترین واحدهای تولیدی در صنعت الکترونیک کشور می‌باشد.
هم اکنون افتخار ما این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری، صنعتی و خدماتی به طور گسترده‌ای در اقصی نقاط کشور، مشغول بهره برداری عملیاتی می‌باشد.
ضمناً، كارشناسان شركت ماشین‌های اداری خوزستان با موفقيت دوره‌های آموزشی فنی را جهت ارائه خدمات پس از فروش گذرانيده و هم اكنون جهت پشتيبانی فروش محصولات فوق آمادگی لازم را دارا می‌باشند. در صورت نياز به هرگونه مشاوره اين شركت آمادگی دارد كه با تجهيزات مدرن و نو در بهسازی ساختار فنی تجهيزات قديمی و يا در صورت لزوم جايگزينی آنها و ارائه مشاوره، هرگونه نياز را پاسخگو باشند.
ترازوی فروشگاهی
ترازوی دیجیتال فروشگاهی
ترازو و صندوق فروشگاهی
باسکول دیجیتال
صنایع پند تولید کننده انواع ترازو و باسکول

توزین تراز آریا سازنده سیستم‌های توزین با اوزان مختلف و نمایشگرهای الکترونیکی
نامی تراز عرضه كننده تجهیزات توزین الكترونیكی و ماشین‌های اداری
توزين الكتريک باسکول و ترازوی ديجيتال، سيستم‌های توزين و بالانسينگ
تراز ایران نماینده ترازوهای دیجیتال صنعتی، آزمایشگاهی و فروشگاهی