صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شركت رایان پویش همراه
شرکت رایان پویش در سال 1374 فعالیت خود را در زمینه طراحی و فروش انواع کامپیوتر در تهران آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده در مدت زمان کوتاهی توانست فعالیت های خود را گسترش داده و در بخش شبکه های Lan و Wan و همچنین طراحی و فروش سرور و واردات انواع نوت بوک به موفقیت های چشمگیری دست یابد .
در سال 1382 هیئت مدیره این شرکت به جهت توسعه فعالیت ها و با توجه به تقاضای روز افزون سازمانها به استفاده از خدمات و فن آوری های روز دنیا و همچنین عدم وجود شرکت های متخصص و کار تخصصی ، تصمیم به ورود به دنیای IP و دیجیتال و همچنین سیستمهای حفاظتی پیشرفته و سیستمهای صوت و پیجینگ گرفتند .بدین ترتیب شرکت رایان پویش همراه با مدیریت آقای مهندس علیرضا مدنی ، فعالیت تخصصی خود را با استفاده از کادری مجرب و متخصص آغاز نمود .
این شرکت در حال حاضر در بخش های مختلف دارای امتیاز نمایندگی از شرکت های مختلف به شرح زیر میباشد :
1 - در بخش سیستم های Professional صوت ، پیجینگ و دالبی : نمایندگی انحصاری گروه شرکتهای Show و Toppro در ایران
2 - در بخش سیستم های تصویری ، دوربین مدار بسته و ویدئو کنفرانس : نماینده و توزیع کننده سیستمهای حفاظتی سامسونگ (SAMSUNG) کره جنوبی در خاورمیانه ، نماینده انحصاری دوربین های مدار بسته حرفه ای ZENIT کره جنوبی در ایران ، وارد کننده مستقیم دوربین های مدار بسته SANYO در ایران
3 - در بخش شبکه و Wireless : نمایندگی انحصاری آنتن و رادیوهای وایرلس Deltalink در خاورمیانه
4 - در بخش VideoProjector و Visualizer و پرده نمایش : وارد کننده مستقیم محصولات Epson ، SANYO ، Sony و Toshiba

به دلیل تلاش کادر مدیریتی در خصوص اجرای تخصصی و حرفه ای پروژه ها ، در این شرکت جهت هر یک از بخش های شبکه های محلی و گسترده (Wan و Lan) ، صوت و صدا ، نورپردازی ، سیستم های تصویری و دوربین مدار بسته کادر تخصصی جداگانه ای وجود دارد که این مهم وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت های مشابه می باشد .
امروز ما با افتخار اعلام میکنیم که یکی از پر افتخارترین شرکتهای وارد کننده و توزیع کننده مستقیم کالا و همچنین برترین شرکت اجرا کننده پروژه در سطح کشور عزیزمان ، ایران هستیم .
ضمناً یاد آوری میگردد که این شرکت به عنوان وارد کننده انحصاری و دست اول محصولات و همچنین با تکیه بر کادر فنی مجرب و با تجربه ، یکی از پر افتخارترین شرکت های خدماتی-بازرگانی در راستای فعالیت های خود بوده و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری ، کارشناسی ، اجرا ، فروش کالا و پشتیبانی در خصوص طرح ها و پروژه های آن سازمان محترم اعلام می دارد .


آگهی دهنده : شرکت رایان پویش همراه
نشانی : تهران - خیابان بهشتی ، خیابان وزرا ، خیابان سوم ، پلاک 25 ، واحد 15
تلفن : 7 - 88708356 - 021
فکس : 2 - 88708361 -021
پست الکترونیکی : info@rpc.ir
وب سایت : www.rpc.ir

دوربین مدار بسته آنتن شبکه پاور آمپلی فایر DVR