برق سرا – شرکت سیتکو
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت ارتباط تلفن کوروش

مجری سیستمهای VOIP در ایران

نشانی: تهران - خیابان مطهری، خیابان لارستان، ابتدای خیابان نوروزی، پلاک ۲، طبقه اول، واحد ۳
تلفن: 42509 – 021
پست الکترونیکی: sales@cytco.net
وب سایت: www.cytco.net

درباره شرکت ارتباط تلفن کوروش

VoIP برگرفته از (Voice over internet protocol) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می‌شود، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می‌نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی، VoIP از فن‌آوری دیجیتال استفاده می‌نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است .VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال‌های آنالوگ صوت به داده‌های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می‌شوند. یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا. فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید.
شرکت ارتباط تلفن کوروش (سیتکو) با برگزاری دوره‌های متنوع آموزشی و تعلیم بیش از ۳۰۰ متخصص ویپ VoIP به صورت رسمی و صدها کارشناس دیگر، از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات، آموزه‌ها و تجربیات خود و با حمایت از بزرگترین مرجع تخصصی فناوری ویپ به زبان فارسی www.voip-iran.com ، هم اکنون مرجع این تکنولوژی، در کشور محسوب می‌شود.
اجرا و همکاری در پیاده سازی ده‌ها طرح فنی بزرگ و کوچک شامل پروژه‌های ملی، نظامی، بانکی، دانشگاهی، صنعت بیمه و بخش خصوصی، سیتکو را به منبعی غنی از پایگاه دانش در زمینه فناوری ویپ VoIP تبدیل نموده است.
با تولید بیش از ۵۰ مقاله آموزشی و به اشتراک گذاری هزاران توضیح و راه حل در تالارهای گفتگوی ویپ ایران www.voip-iran.com ، بی‌شک می‌توان سیتکو را در این زمینه بزرگترین تولید کننده محتوای آموزشی به زبان فارسی در فضای مجازی اینترنت، در خصوص فناوری ویپ دانست که مرجع بسیاری از کارشناسان، دانشجویان و علاقمندان به یادگیری این تکنولوژی بوده است.
اهداف سیری ناپذیر اعضای متخصص، متعهد و مجرب این مجموعه، بسط و گسترش این فناوری با اجرای ایده‌های ناب است که با همیاری و اعتماد شما مخاطبان و علاقمندان عزیز، و البته با آموزش، تولید محتوای مفیدتر و تخصصی‌تر توسط سیتکو، در سریع ترین زمان ممکن به دست خواهد آمد.
امید است که همچون گذشته، با اعتماد اکثریت مخاطبین گرامی و کوشش در حد توان خود و برقراری روابط شاد، سودمند و پر از ایده‌های نو، آینده‌ای درخشان‌تر را برای همه کاربران این فناوری بسازیم.
تلفن شبکه
تلفن شبکه
گیتوی
گیتوی
کارت تلفن
کارت تلفن
گیت وی
گیت وی
ارتباط تلفن کوروش آموزش و اجرای سیستم‌های VOIP

هگزیران دوربين مداربسته، دزدگیر، درب اتوماتیک، اعلام حریق
تکنوتل تولید کننده تلفن، دوربین مداربسته، لامپ، باتری و آیفون تصویری
فن‌آموزان آموزش تعمیرات، نصب و راه‌اندازی تجهیزات برق و الکترونیک
اچ پـی آبا نمایندگی رسمی کلیه محصولات شرکت hp
آموزشگاه فنون برق آموزش نصب و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی
کامتک تعمیرات و آموزش نصب و تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی
ایده‌آل گستر صدر نماینده فروش و نصب محصولات پاناسونیک
فاطر رسا نور نمایندگی محصولات پاناسونیک
تلفنسازان یزد عرضه محصولات مخابراتی شرکت زیمنس