صفحه اصلی آگهی ویژه آگهی رایگان درباره ما تماس با ما

شرکت پانیز افزار آریا
شرکت پانیز افزار آریا ارائه دهنده سيستم ها و راهکارهای تخصصی شناسايی و رديابی مبتنی بر فناوری های بارکد ، کارت و RFID می باشد .
شرکت پانیز افزار آریا همچنین نماینده رسمی بارکد خوان های Mindeo در ایران می باشد .

شرکت پانيز افزار آريا همواره سعی دارد تا از رهگذر ارتباط با مشتريان خود از نيازهای واقعی آنان آگاه گشته و بهترين راهكارها را در اختيار آنان قرار دهد . اين شركت بزرگترين سرمايه را مشتريان وفادار خود می داند و همواره سعی در خدمت رسانی و كسب رضايت ايشان دارد.
این شرکت با وجود ده ها نيروی متخصص و متعهد توانسته است در خصوص تأمين نيازمندی های مشتريان ، خود را به عنوان يكي از پيشتازان معرفی کرده و در حال حاضر بسياری از سازمان ها ، ارگان ها ، شركت های بزرگ خصوصی و دولتی ، ‌كارخانجات و واحدهای توليدی معتبر ، كليه محصولات و راهكارهای خود را در بخش از اين مجموعه تأمين می نمايند .
يكی از اصلی ‌ترين بخش ‌های خدمات پانیز افزار آریا كه تعداد قابل توجهی از نيروی انسانی شاغل در اين مجموعه را در خود جای داده است ، بخش پشتيبانی ا‌ست . گروه شركت‌های پانیز افزار آریا با اجرای برنامه‌های منظم و زمان ‌بندی شده ، امكان پشتيبانی از خدمات را در تمام روزهای سال فراهم آورده است . برنامه‌ ريزی دقيق برای به كارگيری نيروهای متخصص و مسئوليت‌ پذير در بخش پشتيبانی مشتريان موجب شده است تا در صورت بروز مشكل و نقص در خدمات ارايه شده ، مشتريان در كوتاه‌ ترين زمان ممكن به پاسخ‌ های كارساز برای رفع مشكلات خود دست يابند .
اهميت پاسخ‌گويی به مشكلات مشتريان به گونه‌ای ا‌ست كه حتی در مواردی كه ريشه‌ی بروز مشكل وجود نقص فني خارج از دايره‌ی مسئوليت‌های پانیز افزار آریا باشد ، نيروی‌ پشتيبانی پانیز افزار آریا موضوع را پی‌گيری و موارد را با صبر و دقت براي مشتريان توضيح مي‌دهند . افزون بر اين ، مشتريان مي‌توانند با تماس گرفتن با بخش پشتيبانی از وضعيت خدمات خود همچون مهلت استفاده از خدمات و ... مطلع شوند .


آگهی دهنده : شرکت پانیز افزار آریا
نشانی : تهران – خیابان نجات اللهی ( ویلا ) ، خیابان لباف ، کوچه نارنگ ، پلاک 4 ، واحد 2
تلفن : 88923212 - 88920816 - 88923213 - 021
فکس : 88920817- 021
پست الکترونیکی : info@panizafzar.com
وب سایت : www.panizafzar.com

بارکد خوان بارکد خوان چاپگر بارکد