برق سرا - شرکت بارکد گستر آسیا
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت بارکد گستر آسیا

عرضه کننده انواع برچسب (لیبل)، تجهیزات بارکد و مواد مصرفی دستگاههای لیبل پرینتر، کارت پرینتر، انواع پرینترها و دستگاههای آزمایشگاهی و نیز مجری پروژه‌های مبتنی بر بارکد

نشانی: تهران - خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان فرصت شیرازی، بعد از خیابان دکتر غریب، پلاک 83، طبقه پنجم، واحد A17
تلفن: 66905002 – 021
فکس: 66420564 – 021
پست الکترونیکی: info@ barcodegostar.ir

درباره شركت بارکد گستر آسیا

شركت بارکد گستر آسیا (سهامی خاص) از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات بارکد، پروژهای مبتنی بر بارکد و به صورت تخصصی در زمینه مواد مصرفی دستگاههای لیبل پرینتر، کارت پرینتر، انواع پرینترها و دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و توانسته است با ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه چگونگی استفاده از انواع برچسب (لیبل) در قسمتهای مختلف (تولید بسته بندی انبار و...) آرامش خاطر چه از لحاظ تأمین مواد مصرفی و راهنمایهای تخصصی موجبات رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
ما سعی کرده‌ایم با ایجاد تنوع در ارائه تجهیزات بارکد، گزینه انتخاب را برای مشتریان بالا برده، تا این تجهیزات را چه از لحاظ کیفیت و یا قیمت براحتی خریداری کنند.
شركت بارکد گستر آسیا يكی از بزرگترين مجموعه‌های فعال در زمينه تجهیزات و مواد مصرفی بارکد در كشور به شمار می‌آيد. مجموعه‌ای كه با بهره جستن از امكانات و دانش فنی غنی، همواره كوشيده است بستری مناسب برای رشد و ارتقا سطح علمی و كيفی و تجهیزات مورد نیاز مشتریان را فراهم سازد.
ارائه مستمر اطلاعات به مشتريان و ايجاد فضايی امن برای نيرو بخشيدن به قدرت انتخاب آنها، گزينش و عرضه برجسته‌ترين محصولات و راه‌كارهای نوين در زمينه فن‌آوری بارکد و استفاده از آن، در كنار پشتيبانی و خدمات مناسب، مسير يكتايی است كه شرکت بارکد گستر آسیا را در به وجود آوردن حس خوب خريد نزد مشتريان خود سربلند گردانيده است. احساسی كه امروزه نامی خوش، قابل اطمينان و متمايز از ما ساخته است.
شرکت بارکد گستر آسیا به عنوان مجموعه تخصصی ارائه دهنده سیستم‌ها و راهکارهای شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی بارکد و کارت برای محصولات زبرا (Zebra)، سیمبل (Symbol)، اچ.اچ.پی (HHP)، یونیتک (Unitech)، سامسونگ (Samsung) و تی.اس.سی (TSC) در ایران می‌باشد.
این شرکت با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه‌های مختلف مبتنی بر بارکد، ارائه دهنده تخصصی سیستمهای نرم افزاری جهت لیبلینگ کالا، مدیریت انبارها، ردیابی مواد و قطعات، کنترل محصول، برنامه ریزی تولید، ردیابی زنجیره تأمین، فروش گرم (پخش)، اتوماسیون اداری، اموال گردانی، کنتورخوانی، فروشگاهی و... بصورت یکپارچه و مطابق با نیاز مشتری است.
لیبل پرینتر
لیبل پرینتر
رایانه قابل حمل جمع‌آوری داده‌ها
رایانه قابل حمل جمع‌آوری داده‌ها
بارکد خوان
بارکد خوان
رول حرارتی
رول حرارتی
بارکد گستر آسیا تجهیزات بارکد

پانیز افزار آریا کارت هوشمند، بارکد و RFID
رایانه سفیر خاورمیانه عرضه کننده انواع ماشین‌های اداری و تجهیزات بانکی
ستاره گستر آذرخش عرضه کننده سیستم‌های اعلان سرقت فروشگاهی
طرح و پردازش غدير حضور و غياب، كنترل رستوران، كنترل تردد و كنترل پاركينگ
ایمن موج طراحی و تولید گیت امنیتی فروشگاهی
تل وان تجارت ماشین طراحی، تولید و عرضه دستگاه‌های فروش اتوماتیک کالا
داده پردازی پارسیان عرضه کننده تجهیزات الکترونیکی کامپیوتر، پرینتر، گیت فروشگاهی
سپهر الکترونیک سناباد نوبت دهی، امنیتی، فروشگاهی، اتوماسیون خانگی و درب اتوماتیک
تراز ایران نماینده ترازوهای دیجیتال صنعتی، آزمایشگاهی و فروشگاهی
سیمرغ هزاره سوم تأمین تجهیزات و اجرای شبکه‌های کامپیوتری و مخابراتی
بارکدا تأمین کننده تجهیزات و مجری پروژه‌های مبتنی بر بارکد و RFID
سامانه‌های شناسایی پویا سامانه‌های شناسایی الکترونیکی
ایمن فراز آرتابان داتیس دزدگیر فروشگاهی، دوربین مدار‌بسته و صندوق فروشگاهی
نیرو پردازش اسپینر تولید کننده گیت ضد سرقت فروشگاهی
فن‌آوران سپاکو ارائه دهنده خدمات مبتنی بر تكنولوژی باركد و RFID