صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ایده آل گستر صدر
شرکت ایده آل گستر صدر در سال 1382 با شماره ثبت 295974 از اداره ثبت شرکتها ومالکیتهای صنعتی کار خود را به عنوان نماینده فروش و نصب محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و دوره دیده در مدت کوتاهی توانست جایگاه خوبی را در بین سایر نمایندگیهای پاناسونیک کسب نماید . نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای مختلف تخصص ما میباشد و همواره سعی نموده ایم همچون شرکت پاناسونیک در بین رقبای تجاری خود پیشرو باشیم و خداوند را شاکر میباشیم که در این راه همواره موفق بوده و هستیم .
محصولاتی که توسط شرکت ایده آل گستر صدر عرضه می گردد عبارتند از : فکس ، پرینتر ، اسکنر ، فتوکپی ، دوربین مدار بسته ، ویدئو پروژکتور ، گوشی تلفن بیسیم و رومیزی ، سیستم کنفرانس و تجهیزات سانترال .
همانگونه که مستحضرمی باشید با گسترش صنعت IT و ورود آن به حوزه مخابرات (ICT) از جمله مراکز سانترال پاناسونیک و نیز با بهره گیری روز افزون تلفن اینترنتی (VOIP) در ارتباطات شهری و بین شهری ، فقدان دانش لازم در زمینه IT و VOIP به خوبی در بین تکنسینهای نصب تلفن سانترال از جمله پاناسونیک مشهود است . از طرف دیگر ورود مراکز جدید همواره دغدغه لزوم آموزش را در بین همکاران ایجاد نموده و متاسفانه آموزشهای در حد انتظاری از سوی شرکت پاناسونیک به همکاران و کاربران مراکز تلفن سانترال پاناسونیک داده نشده است که این امر همکاران و کاربران گرامی را متحمل هزینه زیاد جهت یادگیری به صورت خصوصی نموده است .
لذا شرکت فنی مهندسی ایده آل گستر نمایندگی پاناسونیک با بهره گیری از مدرسین مجرب و بنام اقدام به تشکیل کلاسهای آموزشی نصب و برنامه ریزی مراکز سانترال پاناسونیک با هزینه ای نازل و کیفیتی مطلوب نموده است . بدیهی میباشد کلیه دورها به صورت آزاد بوده و کلیه همکاران و کاربران گرامی میتوانند به صورت انفرادی و یا گروهی در دوره های فوق شرکت نمایند . لازم به ذکر است به جهت رفاه حال همکاران و کاربران گرامی اکثر دوره های آموزشی در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار میگردد .


اطلاعات تماس با شرکت ایده آل گستر صدر
نشانی : تهران - خيابان مطهری ، خیابان فجر ( جم ) ، کوچه ماگنولیا ، پلاک 11
تلفن : 81010 – 021
پست الکترونیکی : info@idehalgostar.com
وب سایت : www.idehalgostar.com

دستگاه اداری گوشی تلفن بیسیم ویدئو پروژکتور دوربین مدار بسته