برق سرا - شرکت تابلو طیف
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت تابلو طیف

واردات و پخش قطعات و لوازم جانبی ساخت تابلو روان

نشانی: تهران - کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج، وردآورد، خیابان امام حسین، جنب خیابان شهید عادلی، پلاک 140
تلفن: 44993830 – 44981600 – 44982181 – 021
پست الکترونیکی: TabloTeif@Gmail.com
وب سایت: www.tabloteif.com

درباره شرکت تابلو طیف

تابلو طیف افتخار دارد که خود را به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی واردات و پخش قطعات و لوازم جانبی ساخت تابلوهای روان به شما معرفی نماید.
تابلو طیف با توکل به الطاف پروردگار و با تکیه بر تجارب بیش از یک دهه مدیران خود در زمینه تولید تلویزیون شهری و تابلوهای در ابعاد مختلف و بسیار بزرگ، از سال 1382 با هدف طراحی، تولید، راه‌اندازی، پشتیبانی و گسترش تکنولوژی‌های روز دنیا و نیز اشتغال زایی و صرفه جویی ارزی در استفاده از این تکنولوزی‌ها فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.
به لطف پروردگار در طی این مدت توانسته‌ایم نمایندگی انحصاری چند شرکت بزرگ تولید قطعات تابلو روان از جمله برد کنترل و ماژول را کسب نماییم و با ترجمه برنامه HD به زبان فارسی و افزودن تقویم شمسی و رفع عیوب نوشتاری آن به زبان فارسی گام مهمی در کاربردی کردن این نوع برد کنترل در کشورمان برداریم. در همین راستا جهت گارانتی بردهای کنترل، طی تفاهم نامه‌ای که با شرکت HD انجام شده، تمامی برد کنترلهای این شرکت که دارای هلوگرام بوده و ال ای دی روی برد کنترل روشن شوند، در صورت وجود هرگونه اشکالی بدون قید و شرط تعویض می‌گردند. همین امر در مورد ماژولهای ال ای دی نیز صادق بوده و این ماژولها با هرگونه ایراد و یا اشکالی برای مشتری تعمیر و یا تعویض می‌گردند.
متأسفانه در مورد پاورسوپلای تاکنون نتوانسته‌ایم گارانتی شرکت سازنده را کسب نماییم، ولی با افتخار کامل اعلام میداریم پاورسوپلای وارداتی توسط این شرکت از بهترین و مقاومترین در نوع خود می‌باشد که حتی با اتصال کوتاه نیز آسیبی نمی‌بیند .
تابلو طیف با توجه به نیازهای مشتریان، بر استفاده تجهیزات مـرغوب و مطمئن تاکید دارد.
تابلو روان
لوازم جانبی تابلو روان
قطعات و لوازم جانبی تابلو روان
تابلو طیف واردات و پخش قطعات و لوازم جانبی ساخت تابلو روان

پارسا تابلو طراح و تولیدکننده انواع تابلوهای LED و تلویزیون‌های شهری
سابرینا صنعت عرضه كننده محصولات تكنولوژی LED و سولار
سارینا ویژن تابلو روان، قطعات تابلو الفیکس، قطعات تابلو چلنیوم و دستگاه چاپ بنر
الکتروفورس لامپ کم مصرف، تابلو برق، ژنراتور، الکتروموتور، اتوماسیون صنعتی