برق سرا - شرکت خانه هوشمند آرمینا
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت خانه هوشمند آرمینا

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، اتوماسیون کشاورزی و هوشمند سازی ساختمان

نشانی: تهران - خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 41، طبقه 3، واحد 5
تلفن: 22879002 – 22879003 – 22879050 – 021
فکس: 22879050 – 021
پست الکترونیکی: info@smartmyer.ir
وب سایت: www.smartmyer.ir

درباره شرکت خانه هوشمند آرمینا

موسسین شرکت از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های هوشمند و در سه شاخه زیر آغاز نمودند:
1- اتوماسیون صنعتی: طراحی، مشاوره و اجرای سیستم‌های کنترل در صنایع نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی با استفاده از محصولات شرکت زیمنس و اشنایدر الکتریک آلمان
2- اتوماسیون کشاورزی: ساخت و تولید دستگاههای کنترل و مانیتورینگ شرایط محیطی در سالن‌های مرغداری و گلخانه‌ها و دارای ثبت اختراع در اداره مالکیت صنعتی می‌باشد.
3- هوشمند سازی ساختمان: با گرفتن نمایندگی از معتبرترین برندهای موجود در جهان که در ادامه به تفصیل بحث خواهد شد.

در زمینه هوشمندسازی ساختمان، شرکت با ایجاد برند "خانه هوشمند آرمینا" در ابتدا کار را با برندهای Schneider و سپس ABB که مبتنی بر پروتکل KNX بودند شروع کرد. پروژه‌های متعدد مسکونی، اداری و تجاری با این برندها کار شد ولی با گذشت زمان مشکلات عدیده زیر رخ نمود:
1- برندهای مبتنی بر سیم، نیاز به یک زیر ساخت مخصوص و تابلو برق اختصاصی در پروژه‌ها دارند که هزینه زیادی را کارفرما می‌بایست تقبل نماید.
2- این سیستم‌ها نصب و راه‌اندازی طولانی مدتی دارند که بعضاً با مشکلات عدیده‌ای در اجرا همراه می‌شد.
3- افراد سالخورده و یا خردسال براحتی با سیستم نمی‌توانستند کار کنند.
4- این سیستم‌ها هزینه‌های تمام شده بالایی دارند و بالطبع هزینه‌های تعمیر و نگهداری زیادی را طلب می‌کنند.

مشکلات یاد شده شرکت را به استفاده از سیستم‌های با کاربری ساده‌تر، امکانات بیشتر با هزینه‌های معقول‌تر سوق داد. برندهای بی سیم مناسب بنظر می‌آمدند به همین دلیل تیم R&D شرکت پس از یکسری مطالعه برندهای مختلف در نهایت 5 برند مطرح در زمینه هوشمندسازی بی سیم را انتخاب و خریداری نمود. این برندها بصورت پایلوت در پروژه‌ها نصب گردیدند و برندی که هم از لحاظ کیفیت قطعات و تطابق با سلیقه مخاطب ایرانی، نصب و راه‌اندازی سریع و بدون نیاز به زیر ساخت خاص بوده و از لحاظ قیمت، فوق العاده مناسب بنظر می‌رسید بنحوی که هزینه هر متر مربع 30 الی 35 هزار تومان آن ارزش افزوده‌ای چندین برابری نصیب کارفرما می‌گرداند، برند اسمارت مایر هنگ کنگ بود. می‌توان به جرات گفت شرکت‌های هنگ کنگی مهد سیستم‌های بی سیم در دنیا می‌باشند و اسمارت مایر یکی از غول‌های مطرح در این زمینه می‌باشد که محصولاتی با تکنولوژی پیشرو و در عین حال با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌دارد.
خانه هوشمند آرمینا پس از مذاکرات طولانی و ایجاد بستر مناسب فنی و تشکیلاتی مطابق با استانداردهای شرکت اسمارت مایر موفق به عقد قرارداد نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات این شرکت معظم در ایران شد. پرسنل فنی کلیدی شرکت آموزش‌های لازم را توسط اسمارت مایر دیده‌اند و تمامی محصولات با برچسب گارانتی آرمینا به بازار عرضه می‌گردند این محصولات دارای وارانتی (گارانتی تعویض) یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می‌باشند.
شرکت دارای 80 نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش در شهرهای مختلف کشور بوده و مفتخریم تاکنون بیش از 1000 واحد مسکونی، اداری و تجاری را به سیستم‌های هوشمند تجهیز نموده‌ایم.

شرکت در بخش هوشمندسازی ساختمان شامل تیم مهندسی کامل مشتمل بر بخش‌های زیر می‌باشد:
تیم تحقیق و توسعه :(R&D) وظیفه تست و بروز رسانی محصولات شرکت و گرفتن بازخورد لازم از مخاطبین و انتقال به شرکت مادر از جمله وظایف تیم می‌باشد. در صورت وارد شدن یک محصول یا تکنولوژی جدید تمامی تست‌ها را بر روی محصول جدید زده و در صورت صحت محصول آماده عرضه به بازار می‌شود.
تیم کنترل کیفیت :(QC) تمامی محصولات قبل از ارائه به بازار توسط تیم کنترل کیفیت تست شده و پس از صحت از عملکرد درست با برچسب گارانتی آرمینا به دست مشتری داده می‌شوند. اطلاعات مربوط به نوع محصول، شماره سریال، تاریخ شروع گارانتی و... در نرم افزار CRM ثبت شده و بصورت ماهیانه به شرکت مادر ارائه می‌گردد.
واحد خدمات پس از فروش :این تیم متشکل از مهندسین و تکنسین‌های آموزش دیده می‌باشد که با حضور در پروژه‌ها ضمن ارائه مشاوره به نظارت بر پیشرفت امور پرداخته و پس از نصب و راه‌اندازی محصولات آموزش‌های لازم را به کاربران نهایی ارائه می‌گردانند.
در صورت بروز مشکل، پس از تماس مشتری با واحد خدمات پس از فروش شرکت کار به تیم مورد نظر ارجاع می‌یابد که پس از اعزام به محل سعی در حل مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن می‌نمایند.
تیم مهندسی فروش :با توجه به نوع پروژه در ابتدا به مشاوره با کارفرما پرداخته تا تمامی نیازها شناسایی گردد سپس با ارائه راهکارهای مطمئن و تست شده سعی در ارائه بهترین پیشنهاد می‌نماید. طراحی سیستم و ارائه راهکارهای نهایی از دیگر وظایف این تیم می‌باشد.
خانه هوشمند
خانه هوشمند bms
bms
ساختمان هوشمند
خانه هوشمند آرمینا مجری تخصصی هوشمند‌سازی ساختمان

پرشین تجهیز تولید سامانه‌های بهینه‌ساز انرژی
آریا آتسز مشاوره، طراحی و اجرای اتوماسیون ساختمان
بازرگانی کارن وارد کننده انواع قفل دیجیتال
خدمات انرژی آريان ‌بهسا بهینه‌‌سازی مصرف انرژی
کارناکو هوشمند‌سازی ساختمان
مهندسان مشاور اتوماسیون ساختمان آترینا اتوماسیون ساختمان
الکتروفورس لامپ کم مصرف، تابلو برق، ژنراتور، الکتروموتور، اتوماسیون صنعتی
خانه هوشمند کاررس طراحی و اجرای برق سنتی و نورپردازی و هوشمند سازی ساختمان