برق سرا - شرکت سیمکاتک
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir

تأمین کننده و عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
تأمین کننده و عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور
پمپ سوخت
سنسورها
انواع فیلتر
ECU
عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
عرضه کننده انواع قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور لودر
fuel pump
سنسور
filter
ای سی یو
قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
قطعات یدکی ماشین الات راه سازی ولوو
سوزن انژکتور راهسازی
پمپ سوخت دویتس
sensor
فیلتر
ایسیو

شرکت سیمکاتک

تولید کننده انواع مقره

نشانی: تهران - جاده دماوند، خيابان اتحاد، خيابان هفتم غربی، شماره 10
تلفن: 77348623 – 77344883 – 77348816 – 77339630 – 77338365 – 021
فکس: 77326833 – 021
پست الکترونیکی: info@simcatec.com
وب سایت: www.simcatec.com

درباره شرکت سیمکاتک

این شرکت فعالیت در زمینه ساخت مقره‌های سیلیکونی را از سال 1377 آغاز نموده است. برای این منظور ابتدا لازم بود که مطالعات و تحقیقات جامعی در مورد شرکتهای خارجی سازنده این نوع مقره و نیز روش تولید به کار گرفته شده به عمل آید تا بتوان با توجه به مزایا و معایب هر یک و نیز مسائل فنی و اقتصادی مربوط گزینه ارجح را انتخاب نمود. ضمناً سوابق عملکردی تولیدات آنها در نقاط مختلف جهان نیز تا آنجا که ممکن بود مورد مطالعه قرار گرفت و بر اساس نتایج حاصله تولید مقره به روش تزریق یک پارچه مورد توجه قرار گرفته و انتخاب گردید. پس از فراهم آوردن تجهیزات و امکانات لازم تولید آزمایشی مقره‌های سیلیکون رابر در رده ولتاژ توزیع در سال 1379 آغاز گردید و پس از گذراندن مراحل آزمایشی به صورت موفقیت آمیز تولید انبوه آن شروع و به تدریج با توجه به نیاز مصرف کنندگان به تنوع طرح‌ها افزوده شد.
در سال 1381 این شرکت به اتفاق شرکت سدیور به طور مشترک در مناقصه برق منطقه‌ای کرمان با هدف انتقال تکنولوژی شرکت نمود که خوشبختانه برنده شد و بر اساس شرایط قرارداد، کارخانه جدیدی برای ساخت مقره‌های رده ولتاژ 20 الی 63 کیلو ولت توسط این شرکت با همکاری و نظارت شرکت سدیور فرانسه احداث گردید. بر این اساس، کار طراحی و ساخت کارخانه توسط کارشناسان این شرکت و شرکت سدیور به موازات انجام امور دیگر آغاز و در سال 1383 خط تولید مقره HTV تحت لیسانس شرکت سدیور فرانسه با حضور بعضی از مسئولین وزارت نیرو و شرکتهای برق منطقه‌ای و مهندسین مشاور با موفقیت شروع به کار نمود و هم‌اکنون با ظرفیتی بالغ بر 350000 مقره در سال در حال تولید می‌باشد.
در سال 1388 با توجه به نیاز تولید مقره‌های سیلیکونی در رده انتقال و سیاست خودکفایی کشور این شرکت همکاری نزدیکی را با هدف راه‌اندازی خط تولید مقره‌های فشار قوی با شرکت سینو که از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان مقره سیلیکونی و تجهیزات برقی در سطح دنیا می‌باشد را آغاز نمود و با یاری و لطف ایزد منان و تلاش کارشناسان و پرسنل شرکت و استفاده از تجربه و تکنولوژی بروز شرکت سینو، موفق به راه‌اندازی و بهره برداری از خط تولید مقره‌های رده انتقال شده است.
این شرکت در سالهای اخیر علاوه بر بالا بردن رده ولتاژ مقره‌های تولیدی خود تنوع محصول را نیز در دستور کار خود قرارداده و در حال حاضر مقره‌های اسپیسر بین فازی توزیع تا انتقال و برقگیرهای سیلیکونی و مقره‌های هیبریدی (با همکاری مقره سازی مانه) تولید می‌نماید.
شرکت سیمکاتک از پیشگامان اجرای کوتینگ سیلیکون بر روی مقره‌های پستهای فوق توزیع و انتقال در کشور می‌باشد که تا به حال در چندین پست فشار قوی در استانهای خوزستان، بوشهر، هرمزگان و تهران این پوشش را اجراء نموده است که همگی مورد رضایت کارفرمایان می‌باشد. تاکنون بیش از 2000000 عدد از محصولات مختلف این شرکت در شبکه سراری برق کشور نصب گردیده است.
حمایت مصرف کنندگان می‌تواند ما را در ارتقاء توانایی‌ها و کیفیت تولید یاری نماید وما نیز خود را متهعد می‌دانیم که با تولید محصولات با کیفیت مطلوب و خدمات پس از فروش به صورت مستمر رضایت آنها را فراهم کنیم.
محصولاتی که هم‌اکنون توسط شرکت سیمکاتک عرضه می‌گردد عبارتند از: پوشش سیلیکون رابر RTV، مقره‌های راه آهن برقی، مقره‌های کراس آرم، برقگیرهای سیلیکونی توزیع، برقگیرهای پست فشار قوی، برقگیرهای سیلیکونی خطوط انتقال، مقره‌های سوزنی خطوط توزیع، مقره‌های کششی خطوط انتقال، اسپیسرهای بین فازی، مقره‌های کششی و آویزی خطوط توزیع، مقره‌های پست و فیوز کات اوت
مقره
insulator
سیمکاتک تولید کننده انواع مقره

صاعقه الکتریک طاها مجری تخصصی چاه ارت و سيستم‌های ارتينگ
کالوت ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه
ایمن برق سیستم هشدار دهنده میدان الکتریکی و مقره سنجش ولتاژ و جریان
آموج فرآیند تولید کننده تجهیزات ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه
امرن الکتریک تجهیزات اتوماسیون، حفاظتی، سوئیچینگ، توزین، روشنایی و نورپردازی
مبتکران صنعت و دانش سیستم‌های صاعقه‌گیر، ارتینگ و چاه ارت
پتونیا تأمین تجهیزات و اجرای ارتینگ، حفاظت در برابر صاعقه و حفاظت کاتودیک