برق سرا - شرکت شهاب توشه
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت شهاب توشه

تولید کننده انواع لامپ‌های گازی و LED

نشانی دفتر مرکزی: تهران - خیابان مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام، پلاك 318، طبقه سوم
تلفن: 9 – 88835637 – 021
فکس: 88842705 – 021

نشانی کارخانه: ساوه - شهرک صنعتی کاوه، خیابان 21، پلاک 39
تلفن: 3 – 42343951 – 086
فکس: 42343315 – 086

پست الکترونیکی: info@shahabtousheh.com

درباره شرکت شهاب توشه

شرکت شهاب توشه مفتخر است خود را منشعب از شرکت لامپ پارس شهاب بداند. شرکت لامپ پارس شهاب به عنوان اولين و بزرگترين شركت توليد كننده انواع لامپ در ايران در سال 1348 تأسيس گرديده است. اين شركت به منظور پاسخ به نيازهای روشنايی كشور و تكميل سبد محصولات خود در سال 1378 به تأسيس شركت شهاب توشه اقدام نمود.
شرکت شهاب توشه اولین تولید کننده لامپ‌های گازی پر فشار موسوم به HID در ایران است که فعالیت تولیدی آن در سال 1379 آغاز شده است. این شرکت تولید خود را با لامپ‌های بخار سدیم شروع نمود و به تدریج لامپ‌های بخار جیوه و متال هالاید را نیز در دستور تولید قرار داد، بگونه‌ای که هم اکنون طیف کاملی از این لامپها را در سبد محصولات خود ارائه می‌نماید. این محصولات با حباب‌های لوله‌ای و بیضوی به طور خلاصه به شرح زیر می‌باشند:
1- لامپ بخار جيوه
2- لامپ بخار جيوه مستقيم
3- لامپ بخار سديم
4- لامپ بخار سديم جايگزين
5- لامپ متال هالايد

شرکت شهاب توشه در سال 1382 در پی انعقاد قراردادی با سازمان صدا و سیما، اقدام به راه‌اندازی خط تولید لامپهای هالوژن استودیی نمود و طی پروژه‌ای 2 ساله، لامپهای مورد نظر (لامپهای هالوژن استودیویی در توان‌های 800، 1000، 1250 و 2000 وات و با پایه‌های مختلف استاندارد) را با کیفیت مورد تایید سازمان صدا و سیما، تحویل نمود. با توجه به اینکه تولید این لامپها در جهان تنها محدود به چند شرکت محدود می‌شود و سطح دانش فنی بالایی را می‌طلبد، شرکت شهاب توشه خود را مفتخر به کسب سهمی هر چند کوچک در جهت کاهش وابستگی به واردات در زمینه این لامپهای تخصصی می‌داند.
تحولات سریع تکنولوژی و بازار منابع نوری و ارتقاء توانایی‌های فنی محصولاتی که از LED استفاده می‌کنند با وسواس فراوان از سوی شرکت شهاب توشه دنبال شده و حاصل این تلاش، عرضه چراغ‌های پروژکتوری و خیابانی LED در توان‌ها و اشکال مختلف با کیفیتی بسیار بالا و مطابق با استانداردهای جهانی در سال 1391 بوده است.
شرکت شهاب توشه همواره تمامی مساعی خود را در جهت ارائه محصولاتی با کیفیت برتر بکار برده است و جلب رضایت مشتریان از راههایی نظیر: بهبود مستمر کیفیت محصولات، تمرکز بر تامین کنندگان مواد اولیه با کیفیت بالا، توجه به سیستم‌های مدیریت کیفیت، تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات، کسب تاییدیه‌های کیفی معتبر، توجه به ساز و کارهای رسیدگی به شکایات مشتریان، ارتقاء سطح دانش کارکنان و… در کانون توجه مدیریت ارشد این شرکت بوده است.
لامپ متال هالید
لامپ متال هالید
چراغ خیابانی
چراغ خیابانی
لامپ بخار سدیم
لامپ بخار سدیم
پروژکتور
پروژکتور
شهاب توشه تولید کننده انواع لامپ‌های گازی و LED

الکتریکی آنلاین
تکنوتل تولید کننده تلفن، دوربین مداربسته، لامپ، باتری و آیفون تصویری
صنایع الکترونیک افراتاب تولید کننده محصولات روشنایی و مخابراتی
لامپ سازی نورافشان تولید کننده انواع لامپ
الکتروفورس لامپ کم مصرف، تابلو برق، ژنراتور، الکتروموتور، اتوماسیون صنعتی