برق سرا - شرکت مولد نیرو میکا
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت مولد نیرو میکا

واردات و تولید انواع دیزل ژنراتورهای گازی و دیزلی

نشانی: تهران - کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص تهران به کرج، نرسیده به چهارراه ایران خودرو، انتهای خیابان امید، پلاک ۲۱
تلفن: 44906400 – 44901128 – 44901178 – 021
فکس: 44907021 – 021
تلگرام: 09141158295
واتس آپ: 09032368111
پست الکترونیکی: info@mikapower.com
وب سایت: www.mikapower.com

درباره شرکت مولد نیرو میکا

این شرکت با پشتوانه‌ بيش از نيم قرن تجربه بنيانگذاران خود و با تكيه بر تجربه و توان علمی و عملی متخصصان كارآزموده و با هدف عرضه محصولات پيشرفته و مطابق با استانداردهای روز اروپا فعاليت خود را در زمينه‌ مولدهای برق در مقياس‌های نيروگاهی و صنعتی آغاز نمود .
اهميت انرژی، استفاده بهينه از آن و نيز دسترسی هميشگی به منابع توليد انرژی در عصر حاضر از مهمترين دغدغه‌های صنايع بزرگ كشور می‌‌باشد، لذا بر آن شديم تا با عرضه مستقيم مولدهای برق، گامی اساسی در جهت حفظ سرمايه‌‌های ملی داشته باشيم.
در طی ساليان گذشته شركت مولد نيرو ميكا با تكيه بر الطاف ايزد منان، برخورداری از نيروهای متخصص و مجرب و با حسن نيت و اعتماد مشتريان خود توانسته است به جايگاه مناسبی در صنعت برق برسد.
تجربيات فراوان مديران اين شركت به همراه برخورداری از نيروهای كارآزموده و گردش مالی بالای اين شركت منجر به اخذ نمايندگی مجاز شركتهای Cukurova تركيه و Yones Bros لبنان از بزرگ ترين توليدكنندگان ديزل ‌ژنراتور با توان خروجی 10kVA الی 2500kVA گرديده است.
به علاوه به منظور پاسخگوئی به نيازهای مشتريان اين شركت با تعامل و برقراری ارتباط مستقيم با بزرگترين شركتهای توليدكننده موتور در دنيا از جمله Cummins ،Perkins ،Doosan ،MBH ،Volvo ،Deutz ،CAT ،Jenbacher ،Mitsubishi و MTU و نيز توليدكنندگان بزرگ ژنراتور در دنيا از جمله Stamford ،mecc alte و Leroy Somer نموده و با واردات اين محصولات اقدام به توليد محصولات متعدد منطبق بر درخواستهای مشتريان می‌‌نمايد.
از دیدگاه تجاری ما همواره "رضایت مشتری" در استفاده از محصولی با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای روز جهانی که از پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی بهره مند است؛ خلاصه می‌گردد.
ارائه خدمات پس از فروش در دوره گارانتی و بعد از آن به مشتریان از اهم وظایف شرکت مولد نيرو ميكا است.

علاوه بر تأمين مولدهای برق ديزلی و گازسوز در مقياس‌های صنعتی و نيروگاهی اعم از كوپله داخلی و يا كوپله فابريك، ديگر فعاليت‌های جاری شركت به شرح ذيل اعلام می‌‌گردد:
طراحی، ساخت و نصب انواع تابلوهای برق شامل: تابلوهای كنترل دستی، تابلوهای كنترل اتوماتيك و انواع تابلوهای پارالل و سنكرون
طراحی، ساخت و واردات انواع كابين‌های صداگير (كانوپی) با استفاده از عايق‌های صوتی نسوز با قابليت جذب صدا مطابق استانداردهای جهانی
اجاره انواع مولدهای برق
• ارائه‌ خدمات گارانتی و پس از دوره گارانتی، ارائه‌ خدمات سرويس و نگهداری و انجام تعميرات پيشگيرانه توسط پرسنل مجرب و كارآزموده
• تهيه و تأمين قطعات يدكی مورد نياز با كيفيت مورد تائيد سازنده اصلی
• ارائه‌ مشاوره‌های كارشناسی در زمينه برآورد حداقل توان مصرفی مورد نياز در محل پروژه، اصلاح الگوی مصرف برق و محاسبه توجيه اقتصادی تهيه مولد برق
دیزل ژنراتور
ژنراتور
ژنراتور generator
دیزل ژنراتور diesel generator
مولد نيرو ميكا واردات و تولید انواع دیزل ژنراتور

ویسمن فروش و خدمات پس از فروش ديزل ژنراتور و موتور ژنراتور
کاوش پیام پاسارگاد طراحی و احداث نیروگاههای مولد مقیاس کوچک برق
ریان پیشرو انواع دیزل ژنراتور و الکتروموتورهای AC و DC
کارا سهند وارد کننده و عرضه کننده انواع دیزل ژنراتور و موتورهای گاز سوز
پایا انرژی سبز موتور برق گازسوز، موتور چند منظوره گازسوز و پمپ آبیاری گازسوز
فن‌آوران آريا‌ محور وارد کننده انواع تجهیزات صنعتی، کشاورزی و ساختمانی
فـیلکس پمپ، الکتروموتور، گیربکس، ژنراتور و تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی
توسعه نیروگاه‌های دیزلی پارسیان واردات و عرضه انواع دستگاه‌های مولد برق