برق سرا – گروه صنعتی اسکندری
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


گروه صنعتی اسکندری

تولید کننده انواع دستگاه‌های رطوبت ساز، مه پاش، مه ‌ساز و بخارساز گرم و سرد

نشانی دفتر فروش: ارومیه - بزرگراه خاتم الانبیا، بعد از ورودی خیابان المهدی، ابتدای باند پایین بزرگراه، فروشگاه گروه صنعتی اسکندری
تلفن: 32379188 – 32387133 – 044
نشانی کارخانه: ارومیه - شهرک صنعتی، فاز دو توسعه، بلوار مهارت، واحدهای 11 و 19 و 20
پست الکترونیکی: info@mehsaz.com
وب سایت: www.mehsaz.com

درباره گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه حضور در صنعت کشور از سال ۱۳۷۲ در مرکز آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه با هدف تولید، توزیع و واردات دستگاه‌های تامین و تولید رطوبت و بخار تاسیس گردیده است. محصولات این کارخانه علاوه بر ماشین‌آلات مرتبط با صنعت دام و طیور، انواع متفاوتی از دستگاه‌های تولید رطوبت و بخار مانند رطوبت ساز پروانه‌ای یا اصطلاحا رطوبت ساز دیسکی در ۶ سایز مختلف، انواع و اقسام رطوبت ساز نازلی و لوازم جانبی آن مانند فوگر و نازل و پایه و فیلتر، شیلنگ و کمپرسور مهپاش نازلی و در نهایت انواع مه ساز التراسونیک و ابرساز شامل مه سازهای مخصوص فیلم برداری، مه ساز سردخانه، رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی و سایر انواع رطوبت ساز و مه ساز می‌باشد. همچنین این کارخانه سنسورها و بردهای کنترلر دما و رطوبت را نیز در کیفیت‌های متفاوت و مختلف تولید و ارائه می‌نماید به عنوان مثال انواع سنسورهای تشخیص و تنظیم رطوبت و دما از جمله محصولات این کارخانه می‌باشد.
کادر فروش مجرب و تحصیل کرده این کارخانه در دفتر فروش این شرکت استقرار یافته‌اند و توانای محاسباتی و مهندسی کافی برای درک نیاز صحیح شما را دارا می‌باشند. همچنین این کارخانه در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و پخش و خدمات پس از فروش می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و یا راهنمایی با گروه فروش تماس بگیرید.
گروه صنعتی اسکندری از پیشگامان صنعت تولید دستگاه‌های تولید رطوبت و نم بوده و جهت حفظ این پیشگامی علاوه بر تقویت گروه کنترل کیفی خود، واحد تحقیق و توسعه مستقل با پرسنلی با دانش تشکیل داده و بصورت مستمر در حال بهبود محصولات خود می‌باشد. این کارخانه در نظر دارد در آستانه دهه چهارم فعالیت خود با ارائه کیفیت ایده‌آل و خدمات پس از فروش برتر نام خود را در منطقه خاورمیانه مطرح نماید و با افزایش سالانه صادرات یکی از موفق ترین کارخانه‌های منطقه در تامین ماشین‌آلات صنایع مختلف از جمله صنعت پرورش قارچ خوراکی، تجهیزات مرغداری و ماشین‌آلات سایر طیور، سردخانه و غیره باشد.
مهپاش و بخار ساز سرد
مهپاش و بخار ساز سرد
رطوبت ساز جوجه کشی
رطوبت ساز جوجه کشی
بویلر
بویلر
گروه صنعتی اسکندری تولید کننده رطوبت‌ساز، مهپاش، مه‌ساز و بخار‌ساز گرم و سرد

پرشین تجهیز تولید سامانه‌های بهینه‌ساز انرژی
دمنده تولید کننده انواع الکتروموتور و فن‌های سرمایشی و گرمایشی