برق سرا – شركت مسفا
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت مسفا

تولید، نصب و راه‌اندازی سامانه‌های ردیابی و کنترل وسایل نقلیه، اشخاص و کالاها

نشانی: تهران - خیابان مطهری، خیابان میرعماد، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۱، واحد ۶
تلفن: 88543580 – 88172943 – 88178590 – 88178958 – 021
پست الکترونیکی: Info@masfa.ir
وب سایت: www.masfa.ir

درباره شركت مسفا

شركت مسفا از سال 1386 با هدف گسترش و توسعه كاربری تكنولوژی در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف آغاز به كار كرد و همزمان با آغاز به كار خدمات اپراتور دوم تلفن همراه كشور، به سبب روابط مناسب و گسترده در سطوح مدیریتی، اقدام به راه‌اندازی واحد تحقیق و توسعه (R&D) در زمینه GPRS نمود كه نتیجه آن تولید دستگاه ردیابی بلادرنگ در بستر GPRS بود كه توانست لوح افتخار ششمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی را در سال 1386 و لوح تقدیر كمیسیون حمل و نقل مجمع تشخیص مصلحت نظام را در سال 1387 از آن خود كند.

در ادامه مسفا به عنوان نخستین شركت، موفق به تولید سامانه سنجش و كنترل از راه دور در بستر GPRS گردید كه امروزه دستگاه‌های تردد شمار راداری مستقر در جاده‌های كشور در 41 نقطه ایران با استفاده از این تجهیزات اطلاعات خود را به جای تخلیه دستی و ماهیانه، به صورت خودكار و Online به مركز كنترل مخابره می‌كنند.
پیرو تلاش‌های شركت مسفا در زمینه كاربرد GPRS، اولین گام‌ها جهت بررسی و امكان سنجی كنترل تجهیزات مدیریت شهری مشتمل بر پاركینگ‌ها، تقاطع‌های هوشمند، تردد شمارها و تابلوهای پیام متغیر ترافیكی در سطح شهر تهران با استفاده از GPRS توسط این شركت با موفقیت به ثمر رسید. بر همین اساس شركت مسفا قادر گردید خود را به عنوان یک مجری قوی و با دانش در مجموعه شركت‌های طرف قرارداد شهرداری تهران و سایر ارگان‌های مرتبط با موضوع مدیریت ناوگان حمل و نقل معرفی نماید.
همچنین مسفا به عنوان شركت پیشگام در تولید سامانه ردیابی آنلاین و یكی از اعضای فعال سندیكای شركت‌های شناسایی و مكان یابی رادیویی، گواهی تولید داخلی را دریافت كرده است كه نشاندهنده تولید اجزای سامانه، اعم از سخت افزار، نرم افزار مركز كنترل، نرم افزار سرور اصلی و كدهای میكروكنترلر توسط پرسنل مجرب شركت می‌باشد.
شركت مسفا در زمره اولین شركت‌هایی است كه توانسته مجوز نصب و بهره برداری از دستگاه‌های Online GPS مبتنی بر بستر GPRS بر روی وسائل حمل و نقل عمومی داخل كشور و همچنین حمل و نقل بین‌المللی (ترانزیت) را از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای كشور دریافت نماید.
تلاش مستمر، پرسنل مجرب، دانش به روز و پیشنهادات سازنده مشتریان باعث گردید هر ساله چندین مدل دستگاه ردیاب و چندین نسخه نرم افزار مدیریت ناوگان با امكانات و ویژگی‌های جدید، توسط این واحد طراحی و تولید گردد. در این راستا همواره بهینه سازی و افزایش امكانات در سخت افزار و نرم افزار در جهت ایجاد صنعتی بومی و قوی و مرتفع كردن نیازهای كاربران این صنعت در كشور سرلوحه كار مسفا بوده است.
ردیابی کشتی
ردیابی کشتی
ردیابی وسایل نقلیه
ردیابی وسایل نقلیه
ردیابی ناوگان حمل و نقل
ردیابی ناوگان حمل و نقل
مسفا ردیابی و کنترل وسایل نقلیه، اشخاص و کالاها

گروه مهندسی گلدنت سیستم‌های ردیاب، VOIP، پیام‌رسان، مانیتورینگ و FinTech
ردیاب برتر عرضه کننده انواع ردیاب
رایکا جی پی اس عرضه کننده انواع ردیاب و GPS
فناوری افرا تولید کننده سیستم‌های ردیاب اشخاص و خودرو