برق سرا – شرکت کیاسازه اهواز
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت کیاسازه اهواز

طراحی و تولید انواع دکل‌های مخابراتی در اشکال مهاری، مونوپل و خودایستا

نشانی دفتر مرکزی: تهران - ستارخان، انتهای زنجان شمالی، نبش بن بست امین، ساختمان یادگار، واحد 202
تلفن: 62884 – 021
تلفن: 4 – 66551971 – 021

نشانی کارخانه: تهران - کیلومتر 30 جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگارد، بلوار کمیل، خیابان صنعت، کارخانه کیا سازه اهواز
تلفن: 56571058 – 021

پست الکترونیکی: info@kiasazehahwaz.com

درباره شرکت کیاسازه اهواز

شرکت کیاسازه اهواز در ابتدای سال 1383 با هدف کمک و ارتقاء صنعت دکل سازی کشور و به همت تنی چند از مهندسین و صاحب نظران این صنعت تأسیس گردید و پس از سالها تجربه در امر تولید سازه‌های فلزی در قالب دکلهای مخابراتی و انتقال نیرو توانسته است گامی بلند در این راستا بردارد.
از آنجاییکه این شرکت در طراحی و تولید دکلهای مخابراتی به شکل حرفه‌ای و تخصصی فعالیت نموده است توانسته از پتانسیل‌های نیرومند و بالقوه کشور عزیزمان جهت ارتقاء کیفیت این گونه سازه‌ها استفاده بهینه نماید.
شرکت کیاسازه اهواز با توجه به تجربه و آشنایی کامل با سفارشات فنی مشتریان خود موفق به اخذ تمامی تأییدیه‌های فنی ساخت انواع دکلهای مخابراتی در اشکال مهاری، مونوپل و خودایستا از شرکت ارتباطات سیار به عنوان بانی این صنعت در کشور گردیده است. بدین روی توانسته‌ایم در تولید انواع دکلها به دانش فنی مطلوبی دست یابیم و با افتخار اعلام نمائیم که در سراسر کشور دکلهای تولیدی این شرکت نصب، راه‌اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
دکل خودایستا
دکل خودایستا
دکل مهاری
دکل مهاری
دکل تلسکوپی
دکل تلسکوپی
کیاسازه اهواز تولید دکل‌های مخابراتی در اشکال مهاری، مونوپل و خودایستا

سازه‌های فلزی یاسان طراحی و توليد برج‌های انتقال نيرو
شرکت ایران دکل انواع دکل‌های مخابراتی خود ایستا، منوپل و مهاری