برق سرا – شرکت فضل الکتریک
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت صنایع فضل الکتریک

تولید کننده انواع کلید، پریز، سرپیچ، جعبه تقسیم، جعبه فیوز، چراغ دیواری و کاور بارانی کلید و پریز

نشانی دفتر تهران: خیابان سمیه، ساختمان 214، طبقه پنجم
تلفن: 88835064 – 021
فکس: 88838021 – 021

نشانی کارخانه: نیشابور - کیلومتر 3 جاده مشهد
تلفن: 4 – 42253770 – 051
فکس: 42236901 – 051

پست الکترونیکی: info@fazlelectric.ir
وب سایت: www.fazlelectric.ir

درباره شرکت صنایع فضل الکتریک

کارخانجات شرکت صنایع فضل الکتریک تولید خود را در سال 1361 در استان خراسان رضوی در نیشابور کیلومتر 3 جاده مشهد آغاز کرد. این شرکت تولیدی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کلید و پریز و قطعات همردیف در کشور عزیزمان ایران به شمار می‌آید موفق شد با بهره گیری از مجرب ترین مهندسان، کارشناسان و طراحان این صنعت در سال‌های متوالی به عنوان واحد برتر در امر ارتقا کیفیت محصول و رعایت موازین استاندار در بین واحدهای تولیدی شناخته شود.
کارخانجات شرکت صنایع فضل الکتریک در زمینی به مساحت بیش از 30000 مترمربع در سالن‌های سرپوشیده‌ای به مساحت 20000 مترمربع برای بخش‌های مختلف تولید قطعات و استقرار واحدهای اداری، طراحی، مهندسی، قالبسازی، آبکاری فلزی و پلاستیک، خط رنگ و خط چاپ فیلم پترن، آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت، سالن مونتاژ و... احداث گردیده است. واحد آزمایشگاه مدیریت کنترل کیفی پس از بررسی مواد اولیه تولید که از مرغوب ترین مواد موجود و بر اساس آخرین دستاوردهای جهانی می‌باشد، آن را به انبار مواد اولیه انتقال می‌دهد و تولیدات تا پایان آخرین مرحله و بسته بندی کالا تحت نظارت این واحد قرار می‌گیرد. بیشتر ماشین‌آلات این شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا و توسط متخصصین خبره نصب و راه‌اندازی شده است. این ماشین‌آلات بر اساس پیشرفت تولیدات از نظر کیفی و روند افزایش تنوع در طرح، توسط واحدهای مجزا (که مسئولیت بروز کردن دستگاه‌ها را برعهده دارد) تحت نظارت مداوم است.
تولیدات این شرکت بسیار کامل و متنوع می‌باشد و این خصوصیت منحصر به فرد محصولات باعث شده تا علاوه بر جلب رضایت مصرف کننده و در دست گرفتن بازار داخلی، کارخانجات شرکت فضل الکتریک را یکی از پیشگامان در عرصه صادرات کلید و پریز ایرانی به کشورهای دیگر قرار دهد. هدف مدیریت و کارکنان شرکت صنایع فضل الکتریک رسیدن به خودکفائی و تولید با کیفیت عالی می‌باشد از این رو واحدی تحت عنوان تحقیق و توسعه (R&D) در شرکت مشغول فعالیت می‌باشد که ضمن جمع‌آوری اطلاعات روز و پیشرفت‌های صنعت کلید و پریز در سطح جهان و بازدید از نمایشگاه‌های مختلف دنیا شرکت را در امر برنامه‌ریزی تولید دراز مدت یاری می‌رساند.
کلید
کلید
کلید و پریز
کلید و پریز
چراغ دیواری
چراغ دیواری
چهارراهی برق
چهارراهی برق
سرپیچ و کلید روکار
سرپیچ و کلید روکار
جعبه فیوز
جعبه فیوز
صنایع فضل الکتریک کلید، پریز، سرپیچ، جعبه تقسیم، جعبه فیوز، چراغ دیواری

الکتریکی آنلاین
صنايع جهان الكتريک تولید انواع کلید، پریز، سرپیچ، دوشاخه، کابل، چراغ دیواری
صنایع الکتریکی البرز کلید و پریز، تجهیزات شبکه، دوربین مداربسته
امرن الکتریک تجهیزات اتوماسیون، حفاظتی، سوئیچینگ، توزین، روشنایی و نورپردازی
آسیا الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز خانگی و محصولات هم ردیف
آریا الکتریک نور عرضه کننده تجهیزات برق ساختمان