برق سرا – شرکت علم و صنعت
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت علم و صنعت

تولید کننده سیستم‌های حضور و غیاب

نشانی: تهران - خيابان دکتر فاطمی، خيابان پروين اعتصامی، پلاک 3، ساختمان شرکت علم و صنعت
تلفن: 84336 – 021
فکس: 88961203 – 021
پست الکترونیکی: info@elmosanat.com
وب سایت: www.elmosanat.com

درباره شرکت علم و صنعت

شرکت علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم‌های کنترلی شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تأسیس گردیده است. در راستای هدف تعیین شده شرکت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین تولید و عرضه کنندگان سیستم‌های کنترل حضور و غیاب پرسنل در کشور قرار گیرد و سهم قابل توجهی از بازار این فن‌آوری را به خود اختصاص دهد. این سیستم‌ها همگام با تکنولوژی روز دنیا در ایران تولید می‌گردد و شرکت افتخار دارد که هزاران سازمان، شرکت، موسسه، وزارتخانه، کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و... را تحت پوشش محصولات و خدمات ارائه شده خود قرار داده است.
در حال حاضر شرکت پس از حضور چندین باره و مستمر در نمایشگاه‌های معتبر بین المللی همچون Gitex دبی امارات، Cebit هانوفر آلمان، Cebit استانبول ترکیه، Klik Expo تیرانا آلبانی نسبت به عرضه محصولات خود در کشورهای دیگر نیز تلاش مستمری را آغاز نموده که خوشبختانه موفق به صادرات محصولات خود به 16 کشور دنیا از قبیل کشورهای آلمان، ایتالیا، امارات، سوریه، لبنان، افغانستان، عراق، پاکستان، یمن، زامبیا، سنگال، نیجریه، غنا و... گردیده است و با توجه به موفقیت در أخذ نشان استاندارد اروپا CE به عنوان تنها تولیدکننده دارای این نشان، دورنمای گسترش بازارهای جهانی برای محصولات خود را بسیار روشن می‌بیند.
کلیه محصولات این شرکت دارای خدمات گارانتی (1 یا 2 ساله) و خدمات پشتیبانی 10 ساله می‌باشند که برای هر محصول برگه گارانتی در اختیار استفاده کننده قرار می‌گیرد. تمامی موارد گارانتی به صراحت در برگه گارانتی قید گردیده و بدیهی است پس از اتمام گارانتی ارائه خدمات با عقد قرارداد پشتیبانی و یا به صورت موردی تداوم خواهد داشت.

محصولات شرکت علم و صنعت عبارتند از:
1 – سخت افزارهای علم و صنعت شامل: دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کنترل دسترسی، گیت تردد نفر، پارکومتر هوشمند، گیت فلزیاب

2 – نرم افزارهای علم و صنعت شامل: حضور و غیاب، مدیریت رستوران، مدیریت پارکینگ، مدیریت باشگاه، مدیریت کنترل تردد، مدیریت گشت و نگهبانی، وی سرویس، کامپوننت های برنامه نویس، سرویس محاسبه خودکار، سیستم ارسال پیامک

3 – سیستم‌های علم و صنعت شامل: سیستم حضور و غیاب، سیستم رستورانی، سیستم پارکینگ، سیستم گشت و نگهبانی، سیستم کنترل تردد، سیستم باشگاه
دستگاه حضور و غیاب
حضور و غیاب
علم و صنعت تولید کننده انواع سیستم‌های حضور و غیاب و حفاظت پیرامونی

پانیز افزار آریا کارت هوشمند، بارکد و RFID
مشاوران اریس کنترل تردد، دوربین‌های شبکه، اعلام سرقت، گشت و نگهبانی
بُعد پنجم مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های حضور و غیاب و کنترل دسترسی
ایمن پاد سپهر انواع درب اتوماتیک و گیت كنترل تردد
طرح و پردازش غدير حضور و غياب، كنترل رستوران، كنترل تردد و كنترل پاركينگ
آراز تولید کننده انواع سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و گشت و نگهبانی
فراتکنو تولید کننده انواع سیستم‌های حضور و غیاب
هوشمند سازان بیتا طراحی و ساخت درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای
نوانديشان پردازش رادين توليد کننده سیستم‌های حضور و غیاب و ردیاب خودرو
صرنیک سیستم‌های حفاظتی و نظارتی