برق سرا – نمایندگی کانن
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


نمایندگی کانن

نمایندگی واردات و فروش مستقیم انواع دوربین‌های فیلمبرداری و عکسبرداری با برند Canon

نشانی: تهران - میدان جمهوری، جنب مترو نواب، برج سهیل، طبقه 11، واحد 1103
تلفن: 66576190 – 66857692 – 66864034 – 021
وب سایت: www.canon1.ir

درباره نمایندگی کانن

نمایندگی رسمی کانن با حضور متخصصان و مهندسان مجرب پاسخگوی تمامی درخواست‌های شما در مورد خرید، راه‌‌اندازی محصول، روش استفاده، مراقبت، تعمیر و نگهداری می‌‌باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص در عملکرد دوربین‌های کانن، کافی است با نمایندگی اصلی کانن تماس حاصل فرمایید، نمایندگی کانن در تهران، بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و همواره پرسنلِ متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری ‌مداری و رضایت کامل مشتری نموده است.
پس از خرید هرکدام از دوربین‌های کانن، شما می‌توانید از طریق تماس با نمایندگی رسمی کانن، با متخصصانِ ما به هنگام نصب و راه‌‌اندازیِ دستگاهِ خریداری شده گفتگو نمایید. مهندسان و متخصصان نمایندگی کانن با صبر و حوصله، ضمن راه‌‌اندازی دستگاه، تا آشنایی کامل با شیوه کار و عملکرد دستگاه در کنار شما خواهند بود. این امر موجب می‌شود تا شما با آسایش خاطر نسبت به خرید هر یک از دوربین‌های کانن اقدام نمایید.
تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی رسمی کانن می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی و زبده این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی کانن، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته ‌بندی می‌نمایند. در غیر این صورت، یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه، کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.
در بخش فنیِ نمایندگی رسمی کانن، تمامی قطعات به کار برده شده در حین تعمیرات، از کمپانی کانن تأمین و خریداری می‌گردد تا مشتریان گرامی از اورجینال و شرکتی بودن آن‌ها خاطر جمع باشند. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیراتِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد. این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات، هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های مجاز و معتبر مراجعه نمایید.
دوربین فیلمبرداری
دوربین فیلمبرداری
دوربین عکسبرداری
دوربین عکسبرداری
کانن نمایندگی واردات و فروش دوربین‌های فیلمبرداری و عکسبرداری با برند Canon

ایران رهجو نمایندگی شرکت سونی در ایران
ماهان الکترونیک پاسارگاد فروش و خدمات پس از فروش محصولات JVC در ایران
اولنز عرضه کننده انواع لنزهای همراه و دیگر تجهیزات جانبی عکاسی با گوشی موبایل