برق سرا – شرکت برنا ابزار صدر
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت برنا ابزار صدر

تولید کننده انواع دستگاه‌های برش CNC و دریل دروازه‌ای CNC

نشانی: تهران - جاده خاوران (جاده امام رضا)، خاتون آباد، روبروی بیمارستان شهدای پاکدشت، نبش امام رضا 68، پلاک 754
تلفن: 12 – 66550710 – 021
همراه: 09125475766 – 09155163655 – 09128495565
پست الکترونیکی: info@bornaabzarsadr.com

درباره شرکت برنا ابزار صدر

شرکت برنا ابزار صدر با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستم‌های اتوماسیون صنعتی تاسیس گردیده است. پس از آن در اندک مدتی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاه‌های برش و عرضه آن به بازار شد.
در سال‌های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت، مهندسین و متخصصان ما توانستند ضمن طراحی و ساخت دستگاه‌ها در مدل‌های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان، علاوه بر تأمین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه‌ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه‌ای را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورند.
از آغاز توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارایی نهادیم و گام‌های اساسی و مهمی را برداشتیم تا دستگاه‌هایمان را علاوه بر جنبه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با بهترین و مرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم.
حجم بالای فروش، تولیدات و رضایتمندی خریداران، مهمترین دلیل بر کیفیت بالای محصولات و استفاده از دانش روز در ساخت و تولید می‌باشد که البته مایه افتخار کارکنان برنا ابزار خواهد بود.
برنا ابزار با علم به نیاز کشور و در راستای تنوع محصول، اقدام به تولید دستگاه‌های برش CNC هواگاز و پلاسما، اسلپ‌بر و راسته‌بر، خط کامل مونتاژ H شامل مونتاژ، دروازه جوش و نورد تیرورق، واترجت، دریل مگنت، برش و دریل شیشه‌ای، پانچ CNC، لوله بر CNC، دریل دروازه ای CNC و فرز منبتکاری چوب نموده است.
مهندسان، متخصصان و پرسنل برنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند کشورمان، بعنوان یک محصول ایرانی، سربلندی ایران عزیز را بدنبال داشته باشد.
نمونه کار دستگاه دریل دروازه‌ای
نمونه کار دستگاه دریل دروازه‌ای
نمونه کار دستگاه واترجت
نمونه کار دستگاه واترجت
نمونه کار دستگاه فرز منبت کاری
نمونه کار دستگاه فرز منبت کاری
نمونه کار دستگاه برش شیشه
نمونه کار دستگاه برش شیشه
برنا ابزار صدر تولید کننده انواع دستگاه‌های برش CNC و دریل دروازه‌ای CNC

سی ان سی کاران طراحی و تولید انواع دستگاه‌های CNC
نورآفرین ماشین انواع ماشین‌آلات CNC، لیزری، صنایع چوب و پرینتر