برق سرا - صنایع بی تا الکتریک
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


صنایع بی تا الکتریک

تولید کننده انواع محافظ الکترونیکی لوازم برقی خانگی

نشانی: تهران - خیابان استاد حسن بنای شمالی (مجیدیه شمالی)، جنب داروخانه شمس آباد، پلاک 597
تلفن: 4 – 22311213 – 021

درباره صنایع بی تا الکتریک

صنایع بی تا الکتریک توسط يك تيم متشکل از مدیران، كارشناسان و کارگران ماهر و با تجربه، در توليد و ساخت انواع محافظ الکترونیکی لوازم برقی خانگی مانند: کولر، یخچال، کامپیوتر، لـوازم صـوتی و تصـویری، انواع چراغهای سقفی و دیواری و همچنین تولیدات دیـگر از جمـله رلـه‌های الکتریـکی با پشتوانه‌های معتبر در سال 1360 به بازار ایران راه يافته و مشغول بكار ميباشد. اين مجموعه بازاريابی خود را از سال 1361 شمسی آغازكرده است. بی تا الکتریک در كشور ایران باشماره ثبتی 86910 و گواهی فعالیت صنعتی از صنایع تهران به ثبت رسيده و از مركز خود در تهران به تمام نقاط ایران سرويس ميدهد. اين شركت در صنعت تولید محافظ الکترونیکی و با هدف تولید محصولاتی كه بيشترين کیفیت را دارند تأسيس شده است.
تكنولوژی صنعتی بی تا الکتریک به يك پشتوانه قدرتمند مجهز ميباشد كه ساختارهای پيشرفته‌ای را در اختيار دارد و پشتيبانی آن بوسيله متخصصين با تجربه‌ای انجام ميگيرد كه صنایع بی تا الکتریک را ياری ميكنند تا به عمده فروشی محافظ الکترونیکی در بازار متنوع انواع محافظ الكترونيكی در ایران وارد شود. از اين رو، با توجه به كارائی بالا، اين شركت قادر است تا تولیدات ارزشمندی را در اختيار مشتريان قرار داده و اين كار را به ارزان ترين قيمت انجام دهد. اين مجموعه با تجربه ای 28 ساله و بهره گيری دانش روز و نگرش علمی و انعطاف پذيری در فرآيند توليد متناسب با سفارش، انتظارات مشتريان را به خوبی شناخته و برآورده مينمايد.
توليدات بی تا الکتریک بدليل مرغوبيت مواد مصرفی و همچنين دقت و علم و خلاقيت در طراحی توانسته در ميدان رقابت با ساير محصولات شرکتهای داخلی برتری داشته باشد.
تمام محصولات طبق استانداردهای خاص تولید و به بازار عرضه می‌شود. همه این محصولات دارای کارت گارانتی معتبر میباشد، به این صورت که شرکت، چندین سال محصول خود را پشتیبانی کرده و این از مزایای دیگر محصولات بی تا الکتریک میباشد.
محافظ سیم دار وسایل برقی
محافظ الکترونیکی تمام اتوماتیک وسایل برقی
محافظ وسایل برقی
بی ‌تا الکتریک تولید کننده انواع محافظ الکترونیکی لوازم برقی خانگی

الکتریکی آنلاین
گروه صنعتی سارا تولید کننده انواع ترانس، شارژر، محافظ، اینورتر، UPS، رکتیفایر
صبا تصویر کیمیا آنتن، تقویت کننده آنتن و محافظ سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی
هانی طراحی و تولید آنتن تلویزیون و محافظ‌های برق