برق سرا – آچیلان دُر
بنر بالای وب سایت برق سرا https://barghsara.ir


شرکت آچیلان دُر

طراحی و تولید انواع درب اتوماتیک

نشانی: تهران - خیابان ستارخان، قبل از چهارراه خسرو، ساختمان آچیلان دُر
تلفن: 44291794 – 44279500 – 44275300 – 021
فکس: 44291793 – 021

نشانی دفتر مشهد: مشهد - بلوار سازمان آب، نبش صادقی 19، مجتمع تابان، طبقه دوم، واحد 11
تلفن: 37230370 – 051

نشانی کارخانه: مشهد - شهرک صنعتی توس، فاز 2، انتهای اندیشه 13
تلفن: 35413830 – 051
فکس: 35413852 – 051

پست الکترونیکی: info@achilandoor.ir
وب سایت: www.achilandoor.com

درباره شرکت آچیلان دُر

شرکت آچیلان دُر با مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان و تکنیسینهای مجرب در زمینـه مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی عوامـل تـولیـد بـا طـرح اولیـه محصول خود متناسب با نیاز بازار ایـران در سـال ۱۳۷۱ به طـور تخصصـی و بـرای اولیـن بـار در زمینه تولید دربهای اتوماتیک فعالیت خود را آغاز و اولین تولید خود را در سال ۱۳۷۲ در مشهــد نصب نمـود. با ارائه طرح توجیهی تولید محصول به وزارت صنایـع ایـران در سال 1376 تـوانسـت جـواز رسمی تولید با ظرفیت ۵٠٠٠ دستگاه در سال رادریافـت نمـایـد و در سـال ۱۳۷۸ مـوفـق به دریافت پروانه بهره برداری از آن وزارتخانه گردید. این شـرکـت پـس از سپـری شـدن چندین سال و با کسب تجربیات ارزشمند توانست برای نخستین بار در ایران گـواهـی نـامـه ISO 9001 را برای طراحی و تولید دربهای اتوماتیک اخذ نماید ایـن شـرکـت در راستـای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نموده و در حال حاضر دارای نمایندگی انحصاری از پنـج شرکت بزرگ جهان در زمینه دربهای اتومـاتیـک می‌باشد و تاکنون ضمن ارائـه ایـن محصـولات بـه بسیـاری از امـاکـن عمـومـی و خصـوصـی کشورمان، موفق به صادرات بخشی از تولیدات خود به کشورهای حـاشیـه خلیـج فـارس و آسیای میانه گردیده اسـت. تداوم انجام خدمات روز افزون در گستره صنعت کشور و کسب رضایت مشتریان داخلـی و خارجی با اعتقاد به اینکه فروش، سرآغار یک تعهد چندین ساله است، هدف مدیریت و یکایک اعضای این شرکت میباشــد.
محصولات شرکت آچیلان در عبارتند از: درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک گرد، درب اتوماتیک خروجی اضطراری، درب اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک مثلثی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک ایمنی مخصوص عابر بانک و درب اتوماتیک لولائی (پارکینگی)
امروزه خدمات پس از فروش به عنوان یک عامل بسیار مهم تاثیر گذار در مقوله خرید کالاهای صنعتی و فنی توسط خریداران با تجربه مورد توجه ویژه می‌باشد. بروز مشکلات جدی و عدیده برای خریداران این گونه محصولات (کالاهای صنعتی و فنی) مقوله خدمات پس از فروش را همواره به عنوان یک معضل اساسی جلوه‌گر نموده است.
خدمات پس از فروش برای محصولات وارداتی به جهت عدم دسترسی مصرف کننده به شرکت تولید کننده آن و همچنین نوعاً به دلیل آشنا نبودن ارائه دهندگان این محصولات به ویژگیهای فنی و تخصصی محصول و فقدان تجربه و تخصص و گاهاً عدم تعهد فروشنده، این مسئله را به موضوعی قابل تأمل تبدیل نموده است.
شرکت آچیلان در با اتکا بر تجربه و تخصص کارشناسان خود که حاصل سالها تحقیق و تفحص و طراحی و ساخت انواع مختلف دربهای اتوماتیک و اشراف نسبتاً کامل به بازار جهانی دربهای اتوماتیک میباشد توانسته است ضمن پشتیبانی قدرتمندانه از محصولات تولید خود، محصولات ۵ کمپانی عظیم دربهای اتوماتیک جهان را در ایران ارائه و خدمات پس از فروش آن را نیز به انجام رساند. امروزه شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت آچیلان در، از جزیره کیش و قشم تا آستارا و انزلی و از سیستان و بلوچستان تا کرمانشاه و اهواز و بوشهر مشغول ارائه خدمات و حمایت مصرف کنندگان محصولات آچیلان در میباشد.
اخیراً شرکت آچیلان در موفق گردیده است در شهرهای مشهد و تهران خدمات پس از فروش 24 ساعته را راه‌اندازی نماید و بزودی مراکز ۵ استان بزرگ کشور را نیز به زنجیره خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته متصل خواهد نمود.
اکنون خدمات پس از فروش یکی از نقاط قوت شرکت آچیلان در محسوب می‌گردد و رضایت مشتریان شرکت که هر روزه مشغول تعاملات مثبت با شرکت هستند دلیلی بر این مدعاست. ما ضمن وقوف به مسئولیت عظیم در قبال مشتریان برآنیم که هر روز سطح کمی و کیفی این خدمات را بهبود بخشیم.
درب اتوماتیک
aoutomatic door
در اتوماتیک
دربهای اتوماتیک
آچیلان دُر طراحی و تولید انواع درب اتوماتیک

مجتمع فنی ملی پایتخت آموزش تعمیرات و نصب سیستم‌های الکترونیکی
قزوین کیت آموزش نصب دوربين مداربسته، اعلام حریق، دزدگير، درب اتوماتیک
هگزیران دوربين مداربسته، دزدگیر، درب اتوماتیک، اعلام حریق
ایمن سازان قشم سیستم‌های درب و پرده اتوماتیک، کرکره برقی، راهبند
فن‌آموزان آموزش تعمیرات، نصب و راه‌اندازی تجهیزات برق و الکترونیک
ایمن پاد سپهر انواع درب اتوماتیک و گیت كنترل تردد
آموزشگاه فنون برق آموزش نصب و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی
پاناتین پارس مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی درب‌ها و راهبندهای اتوماتیک
کامتک تعمیرات و آموزش نصب و تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی
مجتمع فنی تهران برگزار کننده دوره‌های تخصصی و کاربردی برق و الکترونیک
سپهر الکترونیک سناباد نوبت دهی، امنیتی، فروشگاهی، اتوماسیون خانگی و درب اتوماتیک
آدُرا فراز آریا نماینده انحصاری درب‌های اتوماتیک کمپانی آدُرا از کشور سوئیس
آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب‌های اتوماتیک
هوشمند سازان بیتا طراحی و ساخت درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای
صرنیک سیستم‌های حفاظتی و نظارتی