صفحه اصلی آگهی ویژه آگهی رایگان درباره ما تماس با ما

شرکت زیگورات تکنولوژی
امروز شرکت زیگورات به عنوان یکی از موفقترین عرضه کنندگان محصولات کامپیوتری در خاورمیانه شناخته می شود و این مهم را ، مرهون ارائه خدمات تخصصی مطمئن و سریع توسط متخصصین خود می باشد . در همین راستا ، بخش خدمات شرکت زیگورات تکنولوژی با هدف فعالیت در زمینه ارائه خدمات تخصصی محصولات نوت بوک تاسیس گردید . این گروه طی سالیان متمادی با جذب نیروهای متخصص و کارآمد ، اقدام به ایجاد مجموعه ای توانمند نمود که ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان به خدمات تخصصی نوت بوک مطرح گردید .
این شرکت با کسب دانش روز و با آگاهی کامل از موقعیت صنعت IT در سطح بین المللی و منطقه ، سیاستهای مبتکرانه ای را اتخاذ نمود که باعث دریافت مجوز فروش و خدمات پس از فروش محصولات کامپیوتری از تولید کنندگان معتبر بین المللی گردید .
هم اکنون زیگورات با تکیه بر تجربیات خود اقدام به ارائه گارانتی به نوت بوک های برندهای مطرح جهانی مانند Dell ، Lenovo ، HP ، Toshiba ، Compaq ، Asus ، Acer ، Apple ، Sony نموده است که نشان از عزم راسخ ما برای گسترش خدمات خود در سرتاسر منطقه دارد .
در حال حاضر زیگورات مشغول رایزنی با تولید کنندگان مطرح نوت بوک دنیا ( که خود برای برند هایی مانند Dell و HP نوت بوک تولید می کنند) می باشد تا نوت بوک های با برند زیگورات را در سبد کالاهای خود داشته باشیم . این محصولات منطبق بر نیازهای مردم منطقه طراحی و ساخته خواهند شد .

محصولات شرکت زیگورات تکنولوژی عبارتند از :
• تبلت
• لپ تاپ
• کامپیوترهای رومیزی
• باتری و آداپتور لپ تاپ
• محصولات ورزشی پلار
• سرور و تجهیزات شبکه


آگهی دهنده : شرکت زیگورات تکنولوژی
نشانی : تهران - خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید سرافراز (دریای نور سابق) ، خیابان هفتم ، پلاک ۱۹ ، طبقه همکف
تلفن : 88533588 - 021
پست الکترونیکی : sales@zigorat.com
وب سایت : www.zigorat.com

لپ تاپ تبلت polar loop سرور ایستاده