صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت زیگورات تکنولوژی
امروز شرکت زیگورات به عنوان یکی از موفقترین عرضه کنندگان محصولات کامپیوتری در خاورمیانه شناخته می شود و این مهم را ، مرهون ارائه خدمات تخصصی مطمئن و سریع توسط متخصصین خود می باشد . در همین راستا ، بخش خدمات شرکت زیگورات تکنولوژی با هدف فعالیت در زمینه ارائه خدمات تخصصی محصولات نوت بوک تاسیس گردید . این گروه طی سالیان متمادی با جذب نیروهای متخصص و کارآمد ، اقدام به ایجاد مجموعه ای توانمند نمود که ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان به خدمات تخصصی نوت بوک مطرح گردید .
این شرکت با کسب دانش روز و با آگاهی کامل از موقعیت صنعت IT در سطح بین المللی و منطقه ، سیاستهای مبتکرانه ای را اتخاذ نمود که باعث دریافت مجوز فروش و خدمات پس از فروش محصولات کامپیوتری از تولید کنندگان معتبر بین المللی گردید .
هم اکنون زیگورات با تکیه بر تجربیات خود اقدام به ارائه گارانتی به نوت بوک های برندهای مطرح جهانی مانند Dell ، Lenovo ، HP ، Toshiba ، Compaq ، Asus ، Acer ، Apple ، Sony نموده است که نشان از عزم راسخ ما برای گسترش خدمات خود در سرتاسر منطقه دارد .
در حال حاضر زیگورات مشغول رایزنی با تولید کنندگان مطرح نوت بوک دنیا ( که خود برای برند هایی مانند Dell و HP نوت بوک تولید می کنند) می باشد تا نوت بوک های با برند زیگورات را در سبد کالاهای خود داشته باشیم . این محصولات منطبق بر نیازهای مردم منطقه طراحی و ساخته خواهند شد .

محصولات شرکت زیگورات تکنولوژی عبارتند از :
• تبلت
• لپ تاپ
• کامپیوترهای رومیزی
• باتری و آداپتور لپ تاپ
• محصولات ورزشی پلار
• سرور و تجهیزات شبکه


آگهی دهنده : شرکت زیگورات تکنولوژی
نشانی : تهران - خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید سرافراز (دریای نور سابق) ، خیابان هفتم ، پلاک ۱۹ ، طبقه همکف
تلفن : 88533588 - 021
پست الکترونیکی : sales@zigorat.com
وب سایت : www.zigorat.com

لپ تاپ تبلت polar loop سرور ایستاده