صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

آموزشگاه یسنا
آموزشگاه یسنا افتخار دارد با تجربه ده ساله در زمینه تعمیرات تلفن همراه و آموزش آن به عنوان آموزشگاه درجه یک اصفهان در طرح ارزشیابی آموزشگاه های آزاد کشور همچنین واحد نمونه کارآفرین و اشتغال زا در سال 88 و 89 در رشته الکترونیک و حرفه تعمیر تلفن همراه فعالیت نماید . لذا با توجه به رشد روزافزون رشته IT ، گسترش صعودی شبکه مخابرات سیار ، فراگیر شدن استفاده از تکنولوژی همراه و تولید انبوه و متنوع انواع مدل های گوشی نیاز به خدمات تلفن همراه روز به روز گسترده شده است که جهت اشتغال صحیح در این حرفه گذراندن دوره های مهارتی استاندارد اولین قدم است .
دانش پذیران آموزشگاه یسنا میتوانند پس از کسب مهارت لازم ، از آموزشگاه مشاوره شغلی رایگان دریافت نمایند . این آموزشگاه همچنین برای رتبه های برتر معرفی به بازار کار و درآمد مطلوب را ضمانت می کند .
یادگیری سرفصل های آموزشی ما و کسب مهارت تعمیر ، سرمایه گذاری زود بازده ایست که حتی به سرمایه اولیه آنچنانی نیاز ندارد . تکنولژی پیشرفته گوشی های همراه ، از طرفی قیمت گوشی ها را مناسب تر میکند و از طرفی تعمیرات را آسان . در کمتر از 4 ماه میتوانید به یک درآمد مطلوب برسید . ضمانت این امر با ما !
ارائه مدرک فنی حرفه ای با کد بین المللی قابل قبول در 127 کشور دنیا از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور (وزارت کار و امور اجتماعی ) : دریافت این مدرک حتی برای آن دسته از دانشپذیران که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند بسیار سودمند است (تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و موبایل امتیاز بالایی برای دریافت اقامت دارد)


اطلاعات تماس با آموزشگاه یسنا
نشانی : اصفهان - میدان شهدا ، ابتدای خیابان فروغی ، کوچه بهار 3 ، طبقه فوقانی قرض‌الحسنه حضرت سجاد
تلفن : 33371153 – 031
پست الکترونیکی : yasna-gsm@yahoo.com
وب سایت : www.yasna-gsm.com

آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات موبایل