صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت پرتو خازن
شرکت پرتو خازن در سال 1375 تاسیس گردید . محل کارخانه در زمینی به مساحت 10000 متر مربع در نزدیکی تهران بنا گردیده است .
فعالیت شرکت با تولید فیلم متالیزه آلومینیوم ، خازنهای روشنایی ، موتوری و اصلاح ضریب قدرت آغاز گردید . در سال 1383 خط تولید فیلم متالیزه آلومینیوم - روی نیز راه اندازی گردید . روند رشد و فعالیت شرکت پرتو خازن به گونه ای بوده است که در حال حاضر محصولات و خدمات بیشماری شامل انواع مختلف خازنهای اصلاح ضریب قدرت ، موتوری ، روشنایی ، سیلندری ، بانکهای خازنی ثابت و اتوماتیک ، رگولاتور خازنی ، راکتور فیلتر هارمونیک ، کنتاکتور خازنی ، تجهیزات تابلویی را به صنعت عرضه نموده است .
ظرفیت سالانه تولید شرکت حدود 4000000 خازن موتوری و روشنایی و 5000 مگاوار خازن اصلاح ضریب قدرت می باشد . همچنین آمادگی طراحی و تولید محصولات مطابق سفارش مشتری در حجم و کمیت اقتصادی در جهت نیل به اهداف شرکت را نیز دارا میباشد.
شرکت پرتو خازن در حال حاضر بیش از 80 نفر مهندس مجرب و نیروی کار ماهر را به کار گرفته است . طی چند سال گذشته این شرکت بشکل چشمگیری توسعه پیدا نموده و همواره روند رو به رشدی را از خود نشان داده است . سالها انباشتگی تجربه به همراه منابع مادی و انسانی متنوع و کارآمد و توفیق در دستیابی به اهداف توسعه در زمینه تنوع و کیفیت محصول موجب گردید تا شرکت پرتو خازن امروزه به بزرگترین و معتبرترین تولید کننده خازن و تنها تولید کننده فیلم متالایز (ماده اولیه خازن) در خاورمیانه تبدیل شود .
این شرکت با استفاده از توان فنی بالا و نیروهای متخصص موفق به دریافت گواهینامه تایپ تست از VDE (معتبرترین مؤسسه صادر کننده گواهی تایپ تست در صنعت برق) از کشور آلمان شده است ، همچنین گواهینامه ISO 9001/2008 از شرکت TÜV کشور آلمان برای مدیریت کیفیت و گواهینامه های استاندارد کیفیت محصول از دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگاه نیرو ایران در پرونده فعالیت های شرکت به ثبت رسیده است .
شرکت پرتو خازن در لیست تولید کنندگان معتبر خازن های فشار ضعیف تأیید شده از طرف سازمانهایی چون شرکت برق منطقه ای تهران ، شرکت توزیع نیروی برق تبریز ، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور و شرکت کالای نفت ایران و شرکت گاز و ..... نیز قرار دارد .
کیفیت بالا به همراه قیمتهای رقابتی سبب گردیده تا این شرکت بخش عمده ای از محصولات تولیدی خود را در بازارهای جهانی و بخشی دیگر را در بازار داخلی عرضه کند .
بر همین اساس شرکت پرتو خازن موفق گردیده است تا محصولات خود را بصورت مستمر به بیش از 15 کشور در اروپا ، آسیا و خاورمیانه صادر نماید . رقابت هرگز باعث نگردیده است تا کیفیت کالاهای ما تغییر کند و همواره در جهت ارتقاء سطح کیفی تلاش می کنیم بطوریکه محصولات ما اغلب توسط مشتریان جاری شرکت به مشتریان بالقوه دیگر معرفی و پیشنهاد می گردد .


اطلاعات تماس با شرکت پرتو خازن
نشانی : تهران - خیابان گاندی ، خیابان یکم ، پلاک 15 ، طبقه 5 ، واحد 12
تلفن : 8 – 88882956 – 021
فکس : 88882959 – 021
پست الکترونیکی : sales-local@pkc-capacitor.com
وب سایت : www.pkc-capacitor.com

خازن سیلندری راکتور فیلتر هارمونیک کنتاکتور خازنی خازن موتوری فیلم متالایز پلی پروپیلن