صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

مجتمع فنی تهران شعبه حافظ
مجتمع فنی تهران شعبه حافظ به عنوان یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزشهای نوین با توجه به قرارگیری در بازار برق و الکترونیک کشور بیش از سه دهه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی برق و الکترونیک نموده است . برگزاری دوره های برق و الکترونیک این مرکز همواره با استقبال بی نظیر علاقه مندان و واحدهای صنعتی قرار گرفته است تا جایی که بسیاری از واحدهای صنعتی در بدو به کار گیری نیروی انسانی جدید ایشان را جهت سپری نمودن آموزشهای عملی و نوین به این مرکز معرفی می نمایند .
قدمت و سابقه کاری مجتمع فنی تهران شعبه حافظ نه تنها موجب قدیمی شدن دوره های این دپارتمان نگردیده بلکه به علت نظارت مستمر هیئت علمی توانمند جهت تدوین دوره های منطبق با نیاز روز صنعت و نظارت بر حسن اجرای دوره های کاربردی موجب تجربه عملکرد منحصر به فردی گردیده است .
دپارتمان برق و الکترونیک مجتمع فنی تهران در بدو تاسیس در سال 1361 با توجه به نیازهای آن روز جامعه کار خود را با برگزاری دوره های تعمیرات تلویزیون و مبانی الکترونیک آغاز نمود . در طول سه دهه پیشرفت و شکوفایی مستمر در حال حاضر این دپارتمان در زمینه گروه های مختلف برق و الکترونیک از سطح مقدماتی تا بالاترین سطوح بین المللی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی می نماید . گروه های درسی عمده دپارتمان برق و الکترونیک عبارتند از :
- گروه الکترونیک
- گروه برق ساختمان و قدرت
- گروه اتوماسیون صنعتی ( PLC ، Drive AC و Monitoring WINCC)
- گروه نرم افزارهای تخصصی برق و الکترونیک
- گروه دوربین مدار بسته
- گروه الکتروهیدرولیک
- گروه IT
- گروه سخت افزار و تعمیرات


آگهی دهنده : مجتمع فنی تهران شعبه حافظ
نشانی : تهران - خیابان حافظ ، نرسیده به جمهوری ، کوی زرتشتیان ، پلاک 20 ، مجتمع فنی تهران
تلفن : 66704410 - 021
وب سایت : www.mft.info

دوربین مدار بسته PLC مولتی متر دیجیتال اسیلوسکوپ