صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت مهندسی مشاورین شبکه مهرساد
کنترل همواره به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیران مطرح می شود . این امر در مورد شرکت های با گوناگونی شعب و پراکندگی جغرافیایی یک چالش اساسی می باشد . دوربین های مدار بسته تحت شبکه امکان کنترل لحظه به لحظه را از هر مکان و در هر زمان برای مدیران بوجود می آورند و یک ارتباط با کیفیت تصویری و صوتی را بین مدیر و پرسنل امکان پذیر می سازد .
گروه مهرساد با سالها سابقه اجرایی در زمینه سیستم های حفاظتی ، نظارتی و امنیتی (دوربین های مدار بسته تحت شبکه) در سطح کشور فعالیت مینماید ، اجرای چندین پروژه گسترده در نقاط مختلف کشور برای سازمان ها ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و اماکن خصوصی و تجاری ، پتانسیل فنی و اجرایی این شرکت را درسطح بسیار مطلوبی قرارداده تا بتواند پاسخگوی نیاز سطح وسیعی از این بازار باشد . برخی از این توانمندیها به شرح ذیل است :
- مشاوره ، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته مبتنی بر شبکه
- تحلیل تخصصی محل نصب و دوربین مدار بسته
- انتقال تصویر دوربین مدار بسته از بسترهای مختلف برای مشاهده و کنترل از راه دور در هر منطقه دیگر
- انتقال تصویر بر روی تلفن همراه مدیران
- فروش انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه با بهترین و معتبرترین برندها از جمله : VIVOTEK ، (IPELA) SONY ، PANASONIC ، SAMSUNG ، GEOVISION و …
- تنوع محصولات در انواع ثابت (Fixed) ، چرخشی (Speed-Dome) ، گنبدی (Dome) ، دید در شب (Day & Night )، بیسیم (Wireless) ، محیط های داخلی (Indoor) ، محیطهای خارجی (Outdoor) ، بزرگنمایی مکانیکی ونرم افزاری (Optical & Digital) ، هوشمنمد (Smart) ، تمام چرخش (Non Stop Dome) و تمام نما (زاویه دید ۳۶۰ درجه Fisheye Camera)


اطلاعات تماس با شرکت مهندسی مشاورین شبکه مهرساد
نشانی : تهران - خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، برج نگار ، واحد 311
تلفن : 22264495 – 021
تلفن ویژه : 476221 – 021
پست الکترونیکی : info@mehrsad.net
وب سایت : www.mehrsad.net

دوربین دام دوربین صنعتی دوربین دید در شب NVR