صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آسا پردازش آسمان
شرکت فن آوری اطلاعات و ارتباطات آسا پردازش آسمان برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی سایت اختصاصی فروش آنلاین کلیه تجهیزات شبکه همراه با شیوه ای نوین در امر ارتباطات و خرید و فروش نموده است .
ایجاد چنین شبکه ای یعنی تجارت الکترونیک علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت خریداران باعث تثبیت قیمت ها و ترویج فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک و نهایتاً رضایت مشتریان گرامی خواهد شد . از این پس همکاران و مشتریان محترم این سایت می توانند در هر کجای ایران و در هر ساعتی از شبانه روز به آسانی و آسودگی خیال اطلاعات فنی مربوط به کالاها و تجهیزات مورد نیاز خود را بررسی و پس از حصول اطمینان ، آن کالا را به صورت آنلاین خریداری نمایند .
شرکت آسا پردازش آسمان جهت رفاه و سادگی خرید و سفارش آنلاین کاربران و مشتریان محترم سیستم پرداخت از طریق کلیه کارت های تحت شتاب را فعال نموده است همچنین پرداخت از طریق واریز به شماره حساب و شماره فیش بانکی و یا حتی تحویل وجه و یا چک به مأمور پست یا پیک نیز از دیگر روش های پرداخت جهت راحتی خرید از سایت itsky می باشد .
از دیگر امکانات سایت فوق الذکر خدمات پس از فروش کالاهای فروخته شده در قالب گارانتی است که تعدادی از تجهیزات دارای گارانتی تعویض و در بقیه موارد نیز ارائه خدمات از طریق بخش تعمیرات شرکت با لابراتوار مجهز می باشد که پس از بررسی توسط تیم کارشناس فنی و شناخت مشکلات و عیوب تجهیزات مورد نظر و اعلام هزینه ، در مدت زمان معقول و با صرفه اقتصادی تعمیر و تحویل مشتری می گردد .
شرکت در کنار فروش تجهیزات ، ارائه خدمات و پشتیبانی به صورت آنلاین و از طریق وب سایت خود جهت رفاه حال مشتریان و مراجعه کنندگان ، با بهره گیری از افراد مجرب و با تجربه فنی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری تعدادی از برنامه نویسان و طراحان حرفه ای وب و با تکیه بر سوابق اجرایی و تخصصی خود در رابطه با بحث شبکه های کامپیوتری اعم از Wire ، Wireless و Fiber Optic و... اقدام به راه اندازی بخش Solution Provider جهت ارائه بهترین راه حلهای اجرایی پروژه های IT به صورت مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات مربوطه ، اجرا و نهایتاً پشتیبانی نموده است .

خلاصه فعالیت های مهم شرکت آساپردازش آسمان به شرح ذیل می باشد :
1 - مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات و نصب و راه اندازی شبکه های Wireless LAN ، Wirless ISP و Wireless WAN به صورت Point to Point و Point to Multi Point مبتنی بر تکنولوژیهای Wifi ، WIMAX و MiMo .
2 - مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات و نصب و راه اندازی شبکه های LAN ، WAN به صورت Copper و Fiber Optic.
3 - مشاوره ، طراحی و تأمین تجهیزات و نصب و راه اندازی ISP و ITSP.
4 - مشاوره ، طراحی و تأمین تجهیزات و نصب و راه اندازی پروژه هایVOIP و IP Telephony
5 - تعمیر کلیه تجهیزات شبکه با دستگاههای مجهز .
6 - تهیه نرم افزارهای کاربردی شبکه .
7 - طراحی و تولید سیستم پورتال سازمانی .
8 - طراحی حرفه ای صفحات وب و فروشگاه ساز اینترنتی .
9 - انعقاد قراردادهای پشتیبانی کلیه موارد فوق .


آگهی دهنده : شرکت فن آوری اطلاعات و ارتباطات آسا پردازش آسمان
نشانی : تهران - خیابان ولیعصر ، بالاتر از چهارراه ولیعصر ، خیابان بزرگمهر ، پلاک 101
تلفن : 66475259 - 66479109 - 021
فکس : 88804865 - 021
پست الکترونیکی : info@itsky.ir
وب سایت : www.itsky.ir

تجهیزات شبکه تجهیزات شبکه تجهیزات شبکه تجهیزات شبکه تجهیزات شبکه