صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

صنایع الکترونیک افشار (هوراند)
صنایع الکترونیک افشار در سال 1370 هجری شمسی در تهران تأسیس و در سال 1372 موفق به اخذ پروانه و گواهینامه فعالیت صنعتی از اداره کل صنایع برق و الکترونیک وزارت صنایع در بخش تولید انواع سیستم های پیام رسانی و پیجینگ و کمک آموزشی گردیده است.
محصولات این واحد تولیدی با نام تجارتی هوراند و همراه با آرم ویژه مستطیل شکل با رنگ قرمز نوشتار و زمینه نارنجی رنگ در اداره کل ثبت و مالکیت ها و علائم تجاری ثبت و در روزنامه رسمی شماره 16875 درج گردیده است . ضمناً با راه اندازی بخش سازمان مهندسی خدمات الکترونیک در زمینه نصب و اجرا سیستم های پیام رسانی ، تجهیز سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر بسیار فعال بوده و در سال های اخیر خدمات قابل توجهی به مشتریان ارائه نموده است . در حال حاضر انواع دستگاههای آمپلی فایر ، اکو ، رک صوتی ، میکروفن کنفرانس ، ترجمه همزمان ، بلندگوهای سقفی ، ستونی و باند صوتی ، سیستم های کمک آموزشی لابراتوار زبان در خط تولید هوراند قرار دارد وانواع تولیدات در اکثر وزارتخانه ها ، ادارات دولتی ، سازمان های نظامی و انتظامی ، استانداری های و فرمانداری ها نصب و مورد استفاده قرار می گیرد . بعلاوه اغلب مساجد ، حسینیه ها ، هیئت های مذهبی از محصولات ویژه هوراند برای آن اماکن استفاده می کنند .
واحد تولیدی هوراند در زمینه سیستم های انرژی خورشیدی نیز به طور گسترده فعال می باشد و محولات زیادی را در این زمینه عرضه می نماید از قبیل ماژول خورشیدی ، اینورترهای on-grid و off-gride ، کابل های ارتباطی سولار ، سازه های نگهدار ، جعبه تقسیم ، فیوزهای محافظ و سایر لوازم جانبی .
و اما در مورد کلمه هوراند : هوراند نام شهری است در استان آذربایجان شرقی نزدیکی کلیبر اهر . نام این بخش بدلیل معنای آن یعنی خداوند زیبایی ها برگزیده شده است .


آگهی دهنده : صنایع الکترونیک افشار (هوراند)
نشانی : تهران - خیابان انقلاب ، خیابان لاله زارنو ، ساختمان شماره 3 البرز ، طبقه سوم ، واحد 17
تلفن : 66709505 – 66727391 – 66709231 – 66709503 – 021
پست الکترونیکی : info@horand.com
وب سایت : www.horand.com

اکو سیستم کنفرانس سولار