صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت فاراد صنعت چابک
شرکت فاراد صنعت چابک در سال 1387 توسط جناب مهندس رسول طالبی ، همزمان با اخذ نمایندگی سیستمهای ابزار دقیق و آنالایزر گاز از کمپان FSC انگلستان تأسیس و با بکار گیری از نیروهای مجرب گام مهمی در جهت اجراء و راه اندازی سیستم ابزار دقیق و اندازه گیری نهاد . این شرکت در ادامه با توجه به تغییر نام کمپانی از FSC به FSC EXPORT و تنوع محصولات در زمینه سیستمهای اعلام و اطفاء حریق به تأمین ، مشاوره ، اجراء و راه اندازی سیستمهای اعلام و اطفاء حریق و سیستمهای نظارت تصویری حرفه ای با برند FSC EXPORT روی آورد . محصولات این کمپانی دارای تأییدیه mcert-SGS-UL-LPCB و همچنین با پیگیری شرکت فاراد صنعت دارای تأییدیه از آزمایشگاه تحقیقات و انفورماتیک ایران وابسته به سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشد .

فعالیت شرکت فاراد صنعت در حوزه های ذیل تعریف شده است :
- ساختمان : تأمین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق (اخذ تأییدیه پایان کار از سازمان ایمنی و آتش نشانی) و دوربین مداربسته .

- نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی : تأمین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های ابزار دقیق ، آنالایزر گاز ، تجهیزات ضد انفجار ، اعلام و اطفاء حریق و دوربینهای مدار بسته حرفه ای .

- صنایع سیمان : تأمین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های ابزار دقیق ، آنالایزر گاز ، تجهیزات ضد انفجار ، اعلام و اطفاء حریق و دوربینهای مدار بسته حرفه ای .

- انفورماتیک ، مخابرات و بانک : تأمین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق و دوربین مدار بسته در اتاق سرور ، اتاق دیتا ، اتاق کنترل و خزانه بانکها .

- صنایع نظامی ، حفاظت مرزهای دریایی و زمینی : تأمین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های نظارت تصویری در روز و تاریکی مطلق در مرزهای دریایی و زمینی جهت جلوگیری از قاچاق کالا و نفوذ دشمنان به داخل مرزها .

- صنایع کشتیرانی و بنادر : تأمین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق و دوربین مداربسته در انبار و ساختمان اداری بنادر و گمرکات .

- کارخانجات : تأمین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق و دوربین مداربسته .


آگهی دهنده : شرکت فاراد صنعت چابک
نشانی : تهران – فلکه دوم صادقیه ، ضلع جنوب شرقی ، مجتمع تجاری افق ، طبقه 5 ، واحد 504
تلفن : 2 – 44228051 – 021
پست الکترونیکی : info@fsc-co.com
وب سایت : www.fsc-co.com

DVR اعلام حریق آنالایزر گاز دوربین مدار بسته