صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

گروه مهندسی فراد اندیش
گروه مهندسی فراد اندیش با هدف ارائه خدمات آموزشی حرفه‌ای برای دانشجویان و فارغ ‌التحصیلان جویای کار و همچنین ارتقای سطح فنی شاغلان در شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در زمینه مهندسی تأسیس و راه‌اندازی شده است . تجربه حرفه‌ای و آموزشی ما بیانگر این واقعیت است که فاصله‌ قابل توجهی بین آموخته‌های آکادمیک تا کسب آمادگی لازم برای ورود به بازار کار حرفه‌ای وجود دارد . مصاحبه‌های شغلی با صدها متقاضی کار نشان داده است که علیرغم وجود سطح قابل توجهی از دانش فنی در بین اکثر متقاضیان کار ، آنچه مانع از یافتن شغل مناسب است عدم آمادگی قرارگیری در محیط کار حرفه‌ای و عدم تطابق دانسته‌ها با نیاز محیط کار است .
بر این اساس ، کارفرمایان و مدیران شرکت‌ها ترجیح می‌دهند تا از نیروهایی استفاده کنند که قبلا به این سطح از آمادگی رسیده باشند ، چون در غیر این صورت مجبور خواهند بود زمانی را صرف این آماده‌سازی کنند که البته برای اکثر شرکت‌ها به صرفه نخواهد بود .
هدف اصلی از ارائه خدمات آموزشی در گروه مهندسی فراد اندیش ، انتقال تجربه لازم برای حضور در بالاترین سطح شغلی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار و افزایش کیفیت فنی شاغلان در بخش‌های مهندسی است به نحوی که بتوانند از این تجربه به همراه دانش فنی خودشان برای موفقیت در کار بهره برند.
برای نیل به این هدف ، از بین متخصصانی که سال‌ها در دل صنعت تجربه کسب کرده‌اند عده‌ای از بهترین افراد به عنوان مدرس به کار گرفته شده‌اند . همچنین تمام دوره‌ها به کمک تجهیزات کمک ‌آموزشی و به صورت کاملا عملی برگزار می‌شوند تا آنچه در محیط کار حرفه‌ای انتظار متقاضیان را می‌کشد در محیط آموزشی به آنان منتقل شود .
بعضی از دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شوند عبارتند از :
- طراحی ‌دیجیتال با FPGA
- پردازش سیگنال دیجیتال با FPGA
- اصول طراحی با DSP
- طراحی دیجیتال با AVR ( مقدماتی )
- طراحی دیجیتال با AVR ( پیشرفته )
- طراحی PCB با Altuim Designer
- رباتیک ( مقدماتی )
- رباتیک ( پیشرفته )


آگهی دهنده : گروه مهندسی فراد اندیش
نشانی : تهران - خیابان یوسف آباد ( اسد آبادی ) ، خیابان شانزدهم ، پلاک ۱۸ ، واحد ۴
تلفن : 88559714 – 021
فکس : 89785366 – 021
پست الکترونیکی : edu@faradandish.com
وب سایت : www.faradandish.com

FPGA AVR PCB DSP