صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت توسعه تجارت رایانه خاورمیانه
شرکت توسعه تجارت رایانه خاورمیانه (TTRME) با بیش از ۱۵ سال تجربه کارشناسی و علمی در زمینه IT ، یکی از بزرگترین شرکتهای رایانه ای در ایران به شمار می آید . این شرکت با دارا بودن بیش از۱۰۰ پرسنل مجرب و ۶۰ نمایندگی در سراسر کشور در زمینه های زیر دارای فعالیت گسترده ای در سراسر ایران می باشد .
۱ - تولید ، طراحی و مونتاژ رایانه های شخصی (دارای پروانه بهره برداری وتولید کامپیوترهای شخصی از وزارت صنایع)
۲ - فروش رایانه های شخصی و رایانه های همراه (نوت بوک) و قطعات رایانه
۳ - ارائه خدمات پس از فروش
اکنون این شرکت یکی از بزرگترین توزیع کننده قطعات اصلی کامپیوتر شامل هارد دیسک ، مادربورد ، سی پی یو ، کارت گرافیکی ، کیس ، کیبورد ، موس ، فلاپی درایو ، سی دی رایتر و دی وی دی رایتر در ایرا ن می باشد .
علاوه بر توزیع قطعات رایانه ای ، این شرکت انواع کامپیوتر های شخصی (PC) به نامهای Digital computer و DELL و همچنین کامپیوترهای قابل حمل (نوت بوک) TOSHIBA ، ASUS ، DELL و FUJITSO را توسط شبکه نمایندگی گسترده خود در سراسر ایران توزیع می نماید .
کامپیوتر های Digital که توسط کادر فنی خبره این شرکت مونتاژ و پس از طی مراحل تست مختلف آماده ارائه به مشتری می گردند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در آنها استانداردهای لازم رعایت می گردد . همچنین این شرکت نماینده رسمی فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات کمپانی معروف ASUS از جمله نوت بوک های این شرکت می باشد .
واحد خدمات پس از فروش این شرکت که متشکل از کادر مهندسین با تجربه و آموزش دیده در شرکت های ASUS و DELL و ... می باشد با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای روز ،‌ سرویس خدمات پس از فروش بهینه ای را برای محصولات توزیع شده خود تحت عنوان گارانتی "Digital" و" گارانتی ۵" ارائه می نمایند .
از دیگر خدمات این شرکت ایجاد تسهیلاتی جهت دستیابی کلیه اقشار جامعه به ابزارهای IT می باشد که در این راستا بخش فروش اقساطی این شرکت ،‌ کامپیوترهای DELL و Digital و نوت بوکهای DELL و ASUS را باهمکاری موسسه مالی واعتباری قوامین و تعاونی اعتبار مولی الموحدین با شرایط اقساطی در اختیار مشتریان قرار می دهد .


آگهی دهنده : شرکت توسعه تجارت رایانه خاورمیانه
نشانی دفتر مرکزی : تهران - خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی ، کوچه عرفان ، پلاک 17 ، طبقه 2
تلفن : 83808 - 021

نشانی نمایشگاه : تهران - تقاطع ولی عصر و میر داماد ، مجتمع کامپیوتری پایتخت ، طبقه همکف ، واحد 101
تلفن : 88662028 - 021

پست الکترونیکی : info@digital.ir
وب سایت : www.digital.ir

نوت بوک مادربورد هارد دیسک