صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت دنیز مدار
دنيز مدار فعاليت خود را با توليد بردهای مدارچاپی از سال 1376 خورشيدی آغاز كرد . در طول ساليان گذشته تلاش مديريت اين مجموعه همواره بر آن بوده است تا با بهره گيری از بهترين دانش و فن آوری روز مطابق با استانداردهای جهانی و استفاده از مرغوبترين مواد خام اوليه بتواند سهمی هر چند كوچك اما به بضاعت خود مؤثر در پيشرفت و توسعه كشور عزيزمان داشته باشد .
از اينرو می توان راه اندازی خطوط توليد بردهای راديويی با فركانس بالا ، طراحی و چاپ انواع پانل های فلزی و پلی كربنات و طراحی و ساخت صفحه كليدهای مسطح را توامان با مكانيزه كردن سامانه توليد و ارتقا روز افزون كيفيت محصولات توليدی را در راستای تحقق اين مهم به شمار آورد و البته آنچه كه در اين مسير مايه افتخار و بالندگيست همكاری بلاانقطاع اين واحد با ديگر واحدهای بزرگ و كوچك بنام ميهن عزيزمان است كه در هرگونه شرايط سهل و سخت جاری با فروغ بخشيدن به عزم و اراده تمامی دست اندركاران اين مجموعه ، ما را در ادامه اين مسير ياری نموده اند .
باشد بتوانيم ما نيز با ارائه خدمات و ارتقاء كيفی محصولات ، هر چه بيشتر و بهتر مسير ترقی و توسعه همه هم ميهنان عزيزمان را هموارتر سازيم .


آگهی دهنده : شرکت دنیز مدار
نشانی : تهران - خیابان جمهوری ، تقاطع خیابان 30 تیر ، پاساژ فرقانی ، طبقه اول ، واحد 14
تلفن : 66726724 - 021
فکس : 66725239 - 021
پست الکترونیکی : info@denizmadar.ir
وب سایت : www.denizmadar.ir

PCB PCB PCB