صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت برنا ابزار صدر
شرکت برنا ابزار صدر با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی تاسیس گردیده است . پس از آن در اندک مدتی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاه های برش و عرضه آن به بازار شد .
در سال های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت ، مهندسین و متخصصان ما توانستند ضمن طراحی و ساخت دستگاه ها در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان ، علاوه بر تأمین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها ، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورند .
از آغاز توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارایی نهادیم و گام های اساسی و مهمی را برداشتیم تا دستگاه هایمان را علاوه بر جنبه نرم افزاری و سخت افزاری با بهترین و مرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم .
حجم بالای فروش ، تولیدات و رضایتمندی خریداران ، مهمترین دلیل بر کیفیت بالای محصولات و استفاده از دانش روز در ساخت و تولید می باشد که البته مایه افتخار کارکنان برنا ابزار خواهد بود .
برنا ابزار با علم به نیاز کشور و در راستای تنوع محصول ، اقدام به تولید دستگاه های برش CNC هواگاز و پلاسما ، اسلپ بر و راسته بر ، خط کامل مونتاژ H شامل مونتاژ ، دروازه جوش و نورد تیرورق ، واترجت ، دریل مگنت ، برش و دریل شیشه ای ، پانچ CNC ، لوله بر CNC ، دریل دروازه ای CNC و فرز منبتکاری چوب نموده است .
مهندسان ، متخصصان و پرسنل برنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند کشورمان ، بعنوان یک محصول ایرانی ، سربلندی ایران عزیز را بدنبال داشته باشد .


اطلاعات تماس با شرکت برنا ابزار صدر
نشانی کارخانه : تهران - شهرک صنعتی عباس آباد ، بلوار ابن سینا ، بلوار خیام ، بلوار مولوی شمالی ، کوچه 3/2 یا صنوبر ، پلاک 1168
تلفن : 9 – 36426238 – 021
پست الکترونیکی : info@bornaabzarsadr.com
وب سایت : www.bornaabzarsadr.ir

نمونه کار دستگاه دریل دروازه ای نمونه کار دستگاه واترجت نمونه کار دستگاه فرز منبت کاری نمونه کار دستگاه برش شیشه