صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شركت بارکد گستر آسیا
شركت بارکد گستر آسیا (سهامی خاص) از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات بارکد ، پروژهای مبتنی بر بارکد و به صورت تخصصی در زمینه مواد مصرفی دستگاههای لیبل پرینتر ، کارت پرینتر ، انواع پرینترها و دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و توانسته است با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه چگونگی استفاده از انواع برچسب ( لیبل ) در قسمتهای مختلف (تولید ، بسته بندی ، انبار و . . . ) آرامش خاطر چه از لحاظ تأمین مواد مصرفی و راهنمایهای تخصصی موجبات رضایت مشتریان خود را جلب نماید .
ما سعی کرده ایم با ایجاد تنوع در ارائه تجهیزات بارکد ، گزینه انتخاب را برای مشتریان بالا برده ، تا این تجهیزات را چه از لحاظ کیفیت و یا قیمت براحتی خریداری کنند .
شركت بارکد گستر آسیا يكی از بزرگترين مجموعه های فعال در زمينه تجهیزات و مواد مصرفی بارکد در كشور به شمار می آيد . مجموعه ای كه با بهره جستن از امكانات و دانش فنی غنی ، همواره كوشيده است بستری مناسب برای رشد و ارتقا سطح علمی و كيفی و تجهیزات مورد نیاز مشتریان را فراهم سازد .
ارائه مستمر اطلاعات به مشتريان و ايجاد فضايی امن برای نيرو بخشيدن به قدرت انتخاب آنها ، گزينش و عرضه برجسته ترين محصولات و راه كارهای نوين در زمينه فن آوری بارکد و استفاده از آن ، در كنار پشتيبانی و خدمات مناسب ، مسير يكتايی است كه شرکت بارکد گستر آسیا را در به وجود آوردن حس خوب خريد نزد مشتريان خود سربلند گردانيده است . احساسی كه امروزه نامی خوش ، قابل اطمينان و متمايز از ما ساخته است .
شرکت بارکد گستر آسیا به عنوان مجموعه تخصصی ارائه دهنده سیستم ها و راهکارهای شناسایی خودکار و جمع آوری داده ها ، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی بارکد و کارت برای محصولات زبرا (Zebra) ، سیمبل (Symbol) ، اچ.اچ.پی (HHP) ، یونیتک (Unitech) ، سامسونگ (Samsung) و تی.اس.سی . . . (TSC) در ایران می باشد .
این شرکت با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های مختلف مبتنی بر بارکد ، ارائه دهنده تخصصی سیستمهای نرم افزاری جهت لیبلینگ کالا ، مدیریت انبارها ، ردیابی مواد و قطعات ، کنترل محصول ، برنامه ریزی تولید ، ردیابی زنجیره تأمین ، فروش گرم (پخش) ، انوماسیون اداری ، اموال گردانی ، کنتورخوانی ، فروشگاهی و ... بصورت یکپارچه و مطابق با نیاز مشتری است .


اطلاعات تماس با شركت بارکد گستر آسیا
نشانی : تهران - خیابان آزادی ، خیابان اسکندری شمالی ، خیابان فرصت شیرازی ، بعد از خیابان دکتر غریب ، پلاک 83 ، طبقه پنجم ، واحد A17
تلفن : 66905002 – 021
فکس : 66420564 – 021
پست الکترونیکی : info@ barcodegostar.ir
وب سایت : www.barcodegostar.ir

لیبل پرینتر رایانه قابل حمل جمع آوری داده ها بارکد خوان رول حرارتی