صفحه اصلی آگهی ویژه آگهی رایگان درباره ما تماس با ما

شركت بارکد گستر آسیا
شركت بارکد گستر آسیا (سهامی خاص) از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات بارکد ، پروژهای مبتنی بر بارکد و به صورت تخصصی در زمینه مواد مصرفی دستگاههای لیبل پرینتر ، کارت پرینتر ، انواع پرینترها و دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و توانسته است با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه چگونگی استفاده از انواع برچسب ( لیبل ) در قسمتهای مختلف (تولید ، بسته بندی ، انبار و . . . ) آرامش خاطر چه از لحاظ تأمین مواد مصرفی و راهنمایهای تخصصی موجبات رضایت مشتریان خود را جلب نماید .
ما سعی کرده ایم با ایجاد تنوع در ارائه تجهیزات بارکد ، گزینه انتخاب را برای مشتریان بالا برده ، تا این تجهیزات را چه از لحاظ کیفیت و یا قیمت براحتی خریداری کنند .
شركت بارکد گستر آسیا يكی از بزرگترين مجموعه های فعال در زمينه تجهیزات و مواد مصرفی بارکد در كشور به شمار می آيد . مجموعه ای كه با بهره جستن از امكانات و دانش فنی غنی ، همواره كوشيده است بستری مناسب برای رشد و ارتقا سطح علمی و كيفی و تجهیزات مورد نیاز مشتریان را فراهم سازد .
ارائه مستمر اطلاعات به مشتريان و ايجاد فضايی امن برای نيرو بخشيدن به قدرت انتخاب آنها ، گزينش و عرضه برجسته ترين محصولات و راه كارهای نوين در زمينه فن آوری بارکد و استفاده از آن ، در كنار پشتيبانی و خدمات مناسب ، مسير يكتايی است كه شرکت بارکد گستر آسیا را در به وجود آوردن حس خوب خريد نزد مشتريان خود سربلند گردانيده است . احساسی كه امروزه نامی خوش ، قابل اطمينان و متمايز از ما ساخته است .
شرکت بارکد گستر آسیا به عنوان مجموعه تخصصی ارائه دهنده سیستم ها و راهکارهای شناسایی خودکار و جمع آوری داده ها ، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی بارکد و کارت برای محصولات زبرا (Zebra) ، سیمبل (Symbol) ، اچ.اچ.پی (HHP) ، یونیتک (Unitech) ، سامسونگ (Samsung) و تی.اس.سی . . . (TSC) در ایران می باشد .
این شرکت با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های مختلف مبتنی بر بارکد ، ارائه دهنده تخصصی سیستمهای نرم افزاری جهت لیبلینگ کالا ، مدیریت انبارها ، ردیابی مواد و قطعات ، کنترل محصول ، برنامه ریزی تولید ، ردیابی زنجیره تأمین ، فروش گرم (پخش) ، انوماسیون اداری ، اموال گردانی ، کنتورخوانی ، فروشگاهی و ... بصورت یکپارچه و مطابق با نیاز مشتری است .


آگهی دهنده : شركت بارکد گستر آسیا
نشانی : تهران – خیابان آزادی ، خیابان اسکندری شمالی ، خیابان فرصت شیرازی ، بعد از خیابان دکتر غریب ، پلاک 83 ، طبقه پنجم ، واحد A17
تلفن : 66905002 - 021
فکس : 66420564 - 021
پست الکترونیکی : info@ barcodegostar.ir
وب سایت : www.barcodegostar.ir

لیبل پرینتر رایانه قابل حمل جمع آوری داده ها بارکد خوان رول حرارتی