صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آچیلان دُر
شرکت آچیلان دُر با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنیسینهای مجرب در زمینـه مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی عوامـل تـولیـد بـا طـرح اولیـه محصول خود متناسب با نیاز بازار ایـران در سـال ۱۳۷۱ به طـور تخصصـی و بـرای اولیـن بـار در زمینه تولید دربهای اتوماتیک فعالیت خود را آغاز و اولین تولید خود را در سال ۱۳۷۲ در مشهــد نصب نمـود . با ارائه طرح توجیهی تولید محصول به وزارت صنایـع ایـران در سال 1376 تـوانسـت جـواز رسمی تولید با ظرفیت ۵٠٠٠ دستگاه در سال رادریافـت نمـایـد . و در سـال ۱۳۷۸ مـوفـق به دریافت پروانه بهره برداری از آن وزارتخانه گردید . این شـرکـت پـس از سپـری شـدن چندین سال و با کسب تجربیات ارزشمند توانست برای نخستین بار در ایران گـواهـی نـامـه ISO 9001 را برای طراحی و تولید دربهای اتوماتیک اخذ نماید ایـن شـرکـت در راستـای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نموده و در حال حاضر دارای نمایندگی انحصاری از پنـج شرکت بزرگ جهان در زمینه دربهای اتومـاتیـک می باشد و تاکنون ضمن ارائـه ایـن محصـولات بـه بسیـاری از امـاکـن عمـومـی و خصـوصـی کشورمان ، موفق به صادرات بخشی از تولیدات خود به کشورهای حـاشیـه خلیـج فـارس و آسیای میانه گردیده اسـت . تداوم انجام خدمات روز افزون در گستره صنعت کشور و کسب رضایت مشتریان داخلـی و خارجی با اعتقاد به اینکه فروش ، سرآغار یک تعهد چندین ساله است ، هدف مدیریت و یکایک اعضای این شرکت میباشــد .
محصولات شرکت آچیلان در عبارتند از :
سارینا ویژن نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات زئوس xeos با تکنولوژی کانادا و نماینده رسمی فروش LED MG ، جوهر STAR INK ، ماژول تابلو روان DY، کنترل برد تابلو روان HD ، پاور CL ، چلنیوم ALUMAX و همچنین مبتکر نسل جدید تابلوهای LED با برند LFIX (الفیکس) و بیش از ۱۰۰ نماینده ساخت در سراسر کشور می باشد .
محصولات شرکت سارینا ویژن عبارتند از :
• درب اتوماتیک کشویی
• درب اتوماتیک تلسکوپی
• درب اتوماتیک گرد
• درب اتوماتیک خروجی اضطراری
• درب اتوماتیک تاشو
• درب اتوماتیک مثلثی
• درب اتوماتیک گردان
• درب اتوماتیک ایمنی مخصوص عابر بانک
• درب اتوماتیک لولائی ( پارکینگی )

امروزه خدمات پس از فروش به عنوان یک عامل بسیار مهم تاثیر گذار در مقوله خرید کالاهای صنعتی و فنی توسط خریداران با تجربه مورد توجه ویژه می باشد . بروز مشکلات جدی و عدیده برای خریداران این گونه محصولات ( کالاهای صنعتی و فنی ) مقوله خدمات پس از فروش را همواره به عنوان یک معضل اساسی جلوه گر نموده است .
خدمات پس از فروش برای محصولات وارداتی به جهت عدم دسترسی مصرف کننده به شرکت تولید کننده آن و همچنین نوعاً به دلیل آشنا نبودن ارائه دهندگان این محصولات به ویژگیهای فنی و تخصصی محصول و فقدان تجربه و تخصص و گاهاً عدم تعهد فروشنده ، این مسئله را به موضوعی قابل تأمل تبدیل نموده است .
شرکت آچیلان در با اتکا بر تجربه و تخصص کارشناسان خود که حاصل سالها تحقیق و تفحص و طراحی و ساخت انواع مختلف دربهای اتوماتیک و اشراف نسبتاً کامل به بازار جهانی دربهای اتوماتیک میباشد توانسته است ضمن پشتیبانی قدرتمندانه از محصولات تولید خود ، محصولات ۵ کمپانی عظیم دربهای اتوماتیک جهان را در ایران ارائه و خدمات پس از فروش آن را نیز به انجام رساند . امروزه شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت آچیلان در ، از جزیره کیش و قشم تا آستارا و انزلی و از سیستان و بلوچستان تا کرمانشاه و اهواز و بوشهر مشغول ارائه خدمات و حمایت مصرف کنندگان محصولات آچیلان در میباشد .
اخیراً شرکت آچیلان در موفق گردیده است در شهرهای مشهد و تهران خدمات پس از فروش 24 ساعته را راه اندازی نماید و بزودی مراکز ۵ استان بزرگ کشور را نیز به زنجیره خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته متصل خواهد نمود .
اکنون خدمات پس از فروش یکی از نقاط قوت شرکت آچیلان در محسوب می گردد و رضایت مشتریان شرکت که هر روزه مشغول تعاملات مثبت با شرکت هستند دلیلی بر این مدعاست . ما ضمن وقوف به مسئولیت عظیم در قبال مشتریان برآنیم که هر روز سطح کمی و کیفی این خدمات را بهبود بخشیم .


آگهی دهنده : شرکت آچیلان دُر
نشانی دفتر تهران : تهران - بلوار آیت الله کاشانی ، بین عقیل و وفا آذر ، ساختمان آچیلان در ، طبقه سوم
تلفن : 44291791 – 44291793 – 021
پست الکترونیکی : commercial@achilandoor.com

نشانی دفتر مشهد : مشهد - بلوار سازمان آب ، نبش صادقی 19 ، مجتمع تابان ، طبقه دوم ، واحد 11
تلفن : 37230370 – 051
پست الکترونیکی : info@achilandoor.com

نشانی کارخانه : مشهد - شهرک صنعتی توس ، فاز 2 ، انتهای اندیشه 13
تلفن : 35413830 – 051
فکس : 35413852 – 051

وب سایت : www.achilandoor.com

درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک