صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

صنایع ظفر
صنایع ظفر با پشتوانه دو دهه تجربه و نیروی انسانی متخصص در زمینه ی مشاوره ، طراحی و تولید انواع تجهیزات الکترومغناطیسی در خدمت صنایع مختلف می باشد .
صنایع ظفر فعالیت خود را به صورت تخصصی بر روی انواع ترانسفورماتورهای تک فاز و سه فاز ( ایزوله ، اتوترانس ، تغذیه ، قدرت ، اندازه گیر ) ، چوک های خروجی و ورودی ، چوک DC ، سلف ها ، فیلترهای هارمونیک ، فیلترهای سینوسی ، فیلتر dv/dt، ترانسفورمرهای هسته حلقوی ، ترانس های فرکانس بالا و بوبین قرار داده است .
صنایع ظفر با استفاده از علوم و تجارب مهندسان و کارمندان کارآزموده ، ماشین آلات تمام اتوماتیک پیشرفته بوبین پیچی و هسته گذاری آلمانی ، ژاپنی و تایوانی و نیز دستگاه های تست و اندازه گیری دقیق ، توانسته نیازهای مشتریان خود را پاسخ گفته و رضایت آنها را جلب نماید .
مشتری مداری ، بهبود مستمر کیفیت محصولات و افزایش تنوع تولیدات ، بهره گیری از علوم و فناوری های روز دنیا ، اشتغال زایی و رشد استعدادهای جوانان این مرز و بوم ، همواره در سرلوحه برنامه های صنایع ظفر قرار دارد .

محصولات صنایع ظفر عبارتند از :
ترانسفورماتورهای تک فاز : تغذیه ، ایزوله کننده ، اتوترانس ، اندازه گیر (CT & PT)
ترانسفورماتورهای سه فاز : تغذیه ، ایزوله کننده ، اتوترانس ، قدرت
چوک : لاین چوک ( چوک ورودی ) ، موتور چوک ( چوک خروجی ) ، چوک DC
فیلترها : فیلتر هارمونیک ، فیلتر سینوسی
ترانس ها و چوک های با هسته حلقوی ( تروئید )
ترانس ها و چوک های فرکانس بالا ( با هسته فریت )
بوبین های مگنت
سایر تجهیزات الکترومغناطیسی

برخی از خصوصيات و ويژگی هايی كه موجب برتری صنايع ظفر شده است عبارتند از :
1 - ارائه مشاوره و ارتباط مناسب : مشاوره ی رایگان ، پاسخگویی در مورد مسائل فنی و ارتباط مناسب ، سبب افزایش اطمینان و تداوم ارتباطات دو جانبه شده است .
2 - كاهش حجم ، وزن و قيمت محصولات : طراحان با استفاده از علوم نوين و با توجه به نيازهای سفارش دهنده ، محصولات را به صورت بهينه و با راندمان بالا طراحی می كنند . طراحی مناسب ، عاملی است تا حجم ، وزن و قيمت محصولات حداقل گردند .
3 - كيفيت محصولات : تكنولوژی پيشرفته ، استفاده از مواد اوليه استاندارد و كنترل كيفيت دقیق ، موجب شده است تا محصولات صنايع ظفر با بهترين كيفيت توليد گردند .
4 - تحويل سريع سفارشات : برنامه ریزی دقیق ، کنترل مناسب و تولید مکانیزه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتيك ، باعث سرعت بالای توليد و تحويل سريع سفارشات شده است .
5 - طراحی و توليد ترانسفورماتور ، چوک و تجهيزات جانبی ناياب و خاص : تحقيقات ، پژوهش ها و تجارب طراحان ، موجب گشته است تا صنايع ظفر ، توانايی طراحی و توليد ترانسفورماتور و تجهيزات جانبی ناياب و خاص را داشته باشد. تلاش ها و پژوهش های بخش تحقيق و توسعه ، در راستای اين توانايی و استمرار آن ، اهميت بسياری داشته است .
6 - ضمانت محصولات : عوامل ذکر شده ، موجب شده است تا صنايع ظفر با كمال اطمينان برای كليه محصولات خود ، ضمانت کامل ارائه دهد .


اطلاعات تماس با صنایع ظفر
نشانی دفتر مرکزی و کارخانه : تهران - ابتدای جاده قدیم کرج (بزرگراه فتح) ، پشت کارخانه شیر پاستوریزه ، شادآباد ، خیابان 17 شهریور ، بعد از کارخانه نوظهور ، کوچه شمشاد ، پلاک 15
تلفن : 8 – 66791575 – 021
فکس : 66791578 – 021
پست الکترونیکی : info@zafarco.com
وب سایت : www.zafarco.com

ترانسفورماتور 1 فاز ترانسفورماتور 3 فاز چوک خروجی فیلتر سینوسی