صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

آموزشگاه یکتاتل
یکتاتل با مدیریت مهندس واثقی و با تکیه بر دانش و تجربه حاصل از سالها تحقیق و فعالیت در زمینه تعمیرات موبایل شکل گرفته است .
ما در یکتاتل چه می کنیم ؟
- تجزیه و تحلیل سخت افزار و نرم افزار گوشیهای موبایل و ارائه آن در قالب فایلهای شماتیک پلاس : یکی از روشهای سنتی که اکثر تعمیرکاران مخصوصاً در بخش سخت افزار از آن استفاده می کردند ، به کار بردن کتابهای نقشه یا اصطلاحاً ولوم بود که تا قبل از این جایگاه ویژه ای در تعمیرات موبایل داشت . نام مهندس واثقی نیز به عنوان مؤلف این کتابها برای اکثر تعمیرکاران شناخته شده است . از آنجا که نوآوری و تکامل لازمه زندگی مدرن امروزی است و به دلیل نقایصی که در استفاده از کتاب وجود داشت ، با ابداعی که در یکتاتل و توسط مهندس واثقی صورت پذیرفته است ، نقشه های موبایل از این پس در قالبی نو و با کاربری بسیار راحت توسط یکتاتل ارائه می گردند . این نقشه ها که شماتیک پلاس نام دارند ، نسل جدید شماتیک هستند و علاوه بر اینکه حاوی تمام اطلاعاتی هستند که تا قبل از این در کتابهای نقشه درج می شد ، دارای قابلیتهایی هستند که اصلاً با کتابهای نقشه قابل مقایسه نیست. اطلاعاتی که در فایلهای شماتیک پلاس گنجانده می شود حاصل تجربه ، دانش ، تحقیقات و بررسیهای دقیقی است که در تعمیرگاه مجهز یکتاتل بر روی هر گوشی موبایل انجام می شود و نتایج آن به صورت خلاصه و کابردی در اختیار تعمیرکاران عزیز قرار می گیرد .

- تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل : تعمیرگاه مجهز یکتاتل با کادری مجرب و با مدیریت مهندس واثقی آماده ارائه خدمات به همه شما عزیزان از سراسر ایران عزیز می باشد .

- آموزش تعمیرات موبایل : یکتاتل برای انتقال دانش تعمیرات موبایل در بالاترین سطح ممکن و به صورت آکادمیک و در عین حال عملی به شما عزیزان ، آمادگی دارد . کلاسهای تئوری و عملی ، با تدریس اساتید مجرب در یکتاتل برگزار می گردد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .


آگهی دهنده : شرکت پیشرو اتحاد فن آوران
نشانی : تهران - خیابان حافظ ، جنب بازار موبایل ، کوچه غزالی ، پلاک 8 ، واحد 2
تلفن : 66750749 - 66750725 - 021
پست الکترونیکی : info@yektatel.com
وب سایت : www.yektatel.com

آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات موبایل