صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

فروشگاه مرکزی فروش انواع سیم و کابل
فروشگاه مرکزی فروش سیم و کابل در سال 1379 به طور رسمی فروش سیم و کابل را آغاز نمود و در طی دو سال فعالیت ، شروع به عرضه محصولات شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشار نژاد خراسان) یکی از بزرگترین کارخانجات تولید سیم و کابل کرد .
طی سال های اخیر این فروشگاه عرضه محصولات شرکت سیم و کابل آرین ابهر را نیز آغاز کرد .
این فروشگاه با توجه به نیاز سیم و کابل در شهرستانها و در نظر گرفتن عدم دسترسی آسان به کارخانجات تولید و فروش سیم و کابل در شهرستان ها ، تصمیم به راه اندازی یک سایت اینترنتی فروش سیم و کابل گرفت تا در آن سایت تمام اطلاعات کارخانه های تولید سیم و کابل اعم از فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد ، فروش سیم و کابل آرین ابهر ، فروش سیم و کابل مسین ، فروش سیم و کابل البرز و ... قرار گیرد .
یکی دیگر از اهداف این سایت معرفی کارخانه های تولید سیم و کابل نیز بوده تا کاربران و علاقه مندان به این صنعت و صنف تولید و فروش سیم و کابل بتوانند محصولات و تولیدات هر کارخانه را مشاهده کنند . شما بازدید کننده گرامی با مراجه به هر یک از بخش های زیر در وب سایت ما می توانید اطلاعات تکمیلی انواع سیم و کابل را مشاهده کنید .
• سیم های افشان و مفتول
• کابل های افشان و مفتول
• کابل های زوجی
• کابل های آلومینیم
• کابل های جوش
• کابل های فرمان
همچنین می توانید با ورود به قسمت تماس با ما ، با کارشناسان فروش سیم و کابل تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی در مورد خرید و فروش سیم و کابل را از همکاران ما جویا شوید . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما در رابطه با سایت فروش سیم و کابل هستیم .


آگهی دهنده : فروشگاه مرکزی فروش انواع سیم و کابل
نشانی : تهران - لاله زار نو ، کوچه اولادی ، جنب ساختمان نگین ، پلاک 4
تلفن : 66749830 - 66171831 - 66172043 - 66172246 - 66172287 - 021
پست الکترونیکی : info@wire-and-cable-sale.com
وب سایت : www.wire-and-cable-sale.com

کلاف سیم کابل کابل