صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ارتباطات شبکه جوان
ارتباطات شبکه جوان با جمعی از متخصصین با تجربه و پیشکسوتان حوزه IT در زمینه تجهیزات شبکه ، جهت ارائه کالا و خدمات به بخشهای دولتی ، خصوصی و صنعتی تاسیس گردید .

ساختار کلی واحد های سازمانی ارتباطات شبکه جوان به سه بخش کلی تقسیم می شود .
الف) مهندسی فروش : فروش تجهیزات شبکه که با بهره گیری از نمایندگی های معتبر خارجی می باشد . این مجموعه ارائه جدیدترین محصولات و راهکارهای همگام با شرکتهای معتبر در سطح جهانی را سر لوحه کار قرار داده است .
شرکت ارتباطات شبکه جوان نمایندگی انحصاری برندهای معتبر زیر را دارا می باشد .
• kenbotong
• FANVIL
• IPEX
• 3CX
هچنین این شرکت به منظور تکمیل نمودن کالاهای مرتبط و سهولت در خرید نمایندگی رسمی برندهای زیر را دارا می باشد :
• MIKROTIK
• MOTOROLA
• NETRONICS
• UBNT
این مجموعه طی چندین سال تجربه و با در اختیار داشتن متخصصین کارآزموده و مجرب در زمینه فروش تجهیزات و ارائه مشاوره فنی متناسب با نیاز مشتری خدمات خود را ارئه مینماید . رابطه ما با مشتریان رابطه دو طرفه و مبتنی بر منافع مشترک بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتریان جزء اصول کاری ما می باشد .

ب ) پروژها : مربوط به ارائه خدمات مشاوره ، طراحی ، نصب و اجرا ، نظارت و پشتیبانی شبکه های LAN ، WAN ، WIRELESS و راه اندازی سیستم های یکپارچه تلفنی VOIP توسط گروهای متخصص اجرایی در سراسر کشور می باشد . اجرای موفق بیش از یکصد پروژه از طریق برنامه ریزی دقیق ، ارتقاء کیفیت و کاهش هزینه ها و بهرمندی از تکنولوژی های نوین یکی دیگر از خدمات متمایز ما به مشتریان خود می باشد .

ج) آموزش : که برگزاری دورهای آموزشی ، سمینارهای تخصصی شبکه و کارگاههای عملی با عنوانهای تست و آنالیز شبکه های وایرلس و ویپ و... توسط مدرسین رسمی را بر عهده دارد . این شرکت با هدف ارتقاء سطح علمی مشتریان و با به کارگیری اساتید مجرب اقدام به برگزاری برخی از دورهای آموزشی وسمینارهای تخصصی با ارائه مدارک معتبر خارجی و داخلی می نماید .

کارشناسان این مجموعه مصمم هستند خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای نوین و متناسب در راستای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و همکاران گرامی قرار دهند .
چشم انداز مدیران شرکت بر این است با ایجاد یک مجموعه کاملا تخصصی با تکیه استانداردهای روز دنیا یک چارچوب کاربردی را به وجود آورده و با همکاری کارشناسان مجرب و مهندسین خلاق ، با ایجاد محیطی پویا و کارا به طراحی و پیاده سازی شبکه های رایانه ای و اجرای یک پارچه سازی سیستمهای مخابراتی به منظور توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سرتاسر کشور نگاهی نو داشته باشد .


آگهی دهنده : شرکت ارتباطات شبکه جوان
نشانی : تهران – خیابان شریعتی ، بالاتر از تقاطع مطهری ، پلاک ۵۵۶ ، طبقه اول
تلفن : 88427871 – 95119092 – 021
فکس : 88427875 – 021
پست الکترونیکی : info@wireless-voip.com
وب سایت : www.wireless-voip.com

تلفن تحت شبکه روتر آنتن بی سیم وایرلس