صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت تل وان تجارت ماشین
شرکت تل وان فعالیت خود را به صورت یک شرکت خصوصی از سال 1372 خورشیدی در زمینه اپراتوری دستگاههای "کالاوند" (وندینگ ماشین یا دستگاه فروش اتوماتیک) با کاربریهای متفاوت از قبیل ارائه نوشیدنی های سرد ، گرم و تنقلات در آمریکای شمالی با هشت دستگاه آغاز نمود . پس از گذشت یک دهه و با بکارگیری تکنولوژی روز ، این شرکت افزون بر 1000 دستگاه از انواع کالاوند را تحت پوشش اپراتوری خود قرار داد .
با توجه به گسترش روز افزون این صنعت در سراسر جهان و تجربه بالقوه و ارتباط تنگاتنگ این شرکت با معتبرترین تولید کنندگان جهانی ، شرکت تل وان در سال 1382 به عنوان اولین ارائه دهنده دستگاههای کالاوند فعالیت خود را در ایران با واردات از اروپا آغاز نمود.
تجربه چندین ساله این شرکت در زمینه فروش ، اپراتوری ، نگهداری و خدمات اینگونه دستگاهها موجبات ایجاد یک سیستم استاندارد و مدرن فروش و خدمات پس از فروش و تهیه ملزومات مصرفی دستگاههای کالاوند را فراهم نمود . این سیستم ، بستری مطمئن برای خریداران و مصرف کنندگان در کلیه مراحل ، از توجیه اقتصادی و عقد قرارداد تا خدمات پس از فروش و تامین لوازم و مواد مصرفی دستگاهها را تضمین می نماید.
با توجه به نیاز روز افزون بازارهای منطقه به این صنعت و الزام به بومی سازی محصولات آن بر اساس نیازهای محلی و وجود مشوق هائی از قبیل بهره وری از نیروهای متخصص ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی و همچنین جلوگیری از خروج ارز ، شرکت تل وان در سال 1383 اولین گام خود را در طراحی ، ساخت و تولید کالاوند آغاز نمود . هم اکنون شرکت تل وان به عنوان اولین تولید کنندة طیف وسیعی از کالاوندها در خاورمیانه شناخته می شود.
کارخانة تولیدی تل وان در شمال غرب استان تهران در فضائی به مساحت 10000 متر مربع با بکارگیری جدیدترین دستگاهها و با تکنولوژی روز در خدمت تولید انواع دستگاههای فروش اتوماتیک می باشد . خط تولید تل وان مشتمل بر 14 کارگاه مستقل بوده که در هر یک بصورت جداگانه اجزاء تولید از ورود مواد خام تا ارائه محصول نهایی تحقق می یابد.
بخش تحقیق و توسعه شرکت تل وان با بکارگیری دستگاههای پیشرفته و نیروهای متخصص ایرانی ، کلیه اجزاء تولید شده در کارگاههای تحت پوشش را کنترل نموده و همواره در راستای بهینه سازی محصولات و روند تولید کوشا است.
شرکت تل وان با بهره گیری از مدرن ترین امکانات آزمایشگاهی ، مجرب ترین متخصصان داخلی و تجهیزات روز جهان با بالاترین کیفیت و امکانات ، اقدام به طراحی ، ساخت و تولید کلیه بوردهای الکترونیکی مطابق با استانداردهای روز صنعت و بازار کشور نموده است .


آگهی دهنده : شرکت تل وان تجارت ماشین
نشانی دفتر مرکزی و فروش : تهران – خیابان استاد نجات الهی ( ویلا ) ، بالاتر از ورشو ، کوچه نوید ، پلاک 17‏
تلفن : 5 – 88922691 – 021
فکس : 88922695 – 021

نشانی فروشگاه مرکزی : تهران – بزرگراه فتح ، بعد از پل پاستوریزه ، خیابان فتح 17 ، پاساژ پارس کویر ، پلاک 1 و 35
تلفن : 66810435 - 021
فکس : 66827674 - 021

نشانی کارخانه : لوشان – شهرک صنعتی لوشان
تلفن : 5 – 34610302 – 013

پست الکترونیکی : Info@tellonegroup.com - info@TellOne.ir
وب سایت : http://tellonetm.tellonegroup.com

دستگاه فروش اتوماتیک دستگاه فروش اتوماتیک دستگاه فروش اتوماتیک دستگاه فروش اتوماتیک