صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت تابلو طیف
تابلو طیف افتخار دارد که خود را به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی واردات و پخش قطعات و لوازم جانبی ساخت تابلو های روان به شما معرفی نماید.
تابلو طیف با توکل به الطاف پروردگار و با تکیه بر تجارب بیش از یک دهه مدیران خود در زمینه تولید تلویزیون شهری و تابلوهای درابعاد مختلف و بسیار بزرگ ، از سال 1382 با هدف طراحی ، تولید ، راه اندازی ، پشتیبانی و گسترش تکنولوژی های روز دنیا و نیز اشتغال زایی و صرفه جویی ارزی در استفاده از این تکنولوزی ها فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.
به لطف پروردگار در طی این مدت توانسته ایم نمایندگی انحصاری چند شرکت بزرگ تولید قطعات تابلو روان از جمله برد کنترل و ماژول را کسب نماییم و با ترجمه برنامه HD به زبان فارسی و افزودن تقویم شمسی و رفع عیوب نوشتاری آن به زبان فارسی گام مهمی در کاربردی کردن این نوع برد کنترل در کشورمان برداریم . در همین راستا جهت گارانتی بردهای کنترل ، طی تفاهم نامه ای که با شرکت HD انجام شده ، تمامی برد کنترلهای این شرکت که دارای هلوگرام بوده و ال ای دی های روی برد کنترل روشن شوند ، در صورت وجود هرگونه اشکالی بدون قید و شرط تعویض می گردند . همین امر در مورد ماژولهای ال ای دی نیز صادق بوده و این ماژولها با هرگونه ایراد و یا اشکالی برای مشتری تعمیر و یا تعویض می گردند.
متأسفانه در مورد پاورسوپلای تاکنون نتوانسته ایم گارانتی شرکت سازنده را کسب نماییم ، ولی با افتخار کامل اعلام میداریم پاورسوپلای وارداتی توسط این شرکت از بهترین و مقاومترین در نوع خود می باشد که حتی با اتصال کوتاه نیز آسیبی نمی بیند .
تابلو طیف با توجه به نیازهای مشتریان ، بر استفاده تجهیزات مـرغوب و مطمئن تاکید دارد.


آگهی دهنده : شرکت تابلو طیف
نشانی : تهران - کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج ، وردآورد ، خیابان امام حسین ، جنب خیابان شهید عادلی ، پلاک 140
تلفن : 44993830 - 44981600 - 44982181 - 021
پست الکترونیکی : TabloTeif@Gmail.com
وب سایت : www.tabloteif.com

تابلو روان تابلو روان تابلو روان