صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت استام صنعت
نياز مداوم بشر به حركت و جابجايی ، زمينه ساز رشد صنايع گوناگون در جامعه مدرن امروزی بوده و در این میان طراحی خودورهای جدید با تجهیزات برقی و الکترونیکی کاملتر ، تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز با توان و بازدهی بیشتر را ضروری می سازد . از سوی دیگر سهولت و سرعت در استارت زدن خودرو خصوصاً در شرایط غیر عادی ، مکانیزم و طراحی استارت موتور را متحول ساخته است .
همزمان با توسعه صنعت خودروی ایران ، شرکت استام صنعت (STAM) با تولید دینام تامین انرژی الکتریکی محصولات خودروسازان را مدیریت نموده و با تولید استارت موتور به مشتریان OEM اطمینان داد که موتور محصولاتشان به دفعات و به سرعت استارت بخورد . بهره مندی از تکنولوژی شرکت Valeo فرانسه به عنوان یکی از برترین سازندگان دینام و استارت جهان و تکیه بر توان مهندسی متخصصين آموزش ديده ، شركت استام صنعت (STAM) را به يك شريك قابل اعتماد برای مشتريان خود در خلاقيت ، نوآوری و ارائه عملكردی بدون نقص مبدل ساخته است . اکنون تلاش میکنیم تا در جهت رضايتمندی كليه ذينفعان سازمان ، ضمن حفظ و توسعه بازارهای داخلی به زنجیره تامین جهانی وارد شویم .
مأموریت شرکت استام صنعت تأمین قطعات و محصولات مورد نیاز صنعت خودرو و قطعات یدکی کشور درزمینه استارت و دینام ، قفل سوئيچی و الكترومكانيكی ، برف پاك كن وانواع موتورهای DC با اولويت موتور فن با استفاده از منابع انسانی توانا و با همکاری و مشارکت سازندگان برجسته و معتبر در سطح جهانی می باشد .


آگهی دهنده : شركت استام صنعت
نشانی : کرج - كيلومتر 5 اتوبان كرج - قزوين ، شهرك صنعتی بهارستان ، گلستان هفتم ، پلاك 144
تلفن : 34760102 - 026
فکس : 34760142 - 026
پست الکترونیکی : info@stam-sanat.com
وب سایت : www.stam-sanat.com

نشان استام صنعت دینام استارت