صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت سابرینا صنعت
شرکت سابرینا صنعت ( SSCO ) نماينده رسمی شركت Formalighting ايتاليا عرضه كننده محصولات تكنولوژی LED و سولار در ایران می باشد. اين شركت با برخورداری از واحد تحقیق و توسعه ، کارگاه های ساخت و تجهیزات آزمایشگاهی متنوع ، قادر به پاسخگوئی به نیازمندی های شرکت های داخلی و خارجی می باشد .
تکنولوژی مدرن و مواد اولیه مرغوب ، نیروی انسانی متخصص و کارآمد ، نظارت کیفی مستمر ، نظم ، دقت و سخت کوشی مدیران و کارکنان ، این شرکت را قادر ساخته تا بتواند محصولاتی مرغوب و به موقع تحویل مشتریان دهد .
جلوگیری از ورود محصولات خارجی و ایجاد اشتغال در داخل کشور عاملی بوده تا شركت سابرينا صنعت خود را ملزم به توليد محصولات جدید و با کیفیت برتر از نمونه های خارجی نماید .

از جمله تولیدات اين شركت می توان به محصولات زير اشاره كرد :
- نمايشگرهای ديجيتال ( تابلو روان LED ، تابلو VMS ، نمایشگرهای تخصصی ، تابلو روز شمار پروژه ، اسکوربرد ورزشی ، تابلو LED ساعت و تاریخ )
- تلویزیون های شهری ( تلویزیون شهری LED ، تلویزیون پرده ای ، تلویزیون شفاف ، IPTV )
- محصولات خورشیدی ( چراغ خورشیدی ، ژنراتور برق خورشیدی )
- نورپردازی ( کفپوش LED ، نورپردازی ، تجهیزات نورپردازی )

يكي از هدفهای والای اين شركت ، لحاظ نمودن تغییرات و الزامات زيست محیطی و اجتماعی بوده ، بطوری که در اين راستا حرکت به سوی استفاده از محصولات کم مصرف و پاك ( استفاده از LED و انرژی خورشیدی ) را در پیش گرفته است .
از آنجا که خدمات نصب و پس از فروش یکی از نیاز های مشتری می باشد و مشتری مداری يكی از افتخارات ssco بشمار می رود ، این شرکت اقدام به ایجاد شبکه خدمات پس از فروش در سراسر ايران نموده تا همیشه در کنار مشتری بماند .


اطلاعات تماس با شرکت سابرینا صنعت
نشانی دفتر مرکزی : تهران - ميدان فردوسی ، ابتدای خيابان قرنی ، كوچه علوی ، ساختمان سوم ، واحد دو شمالی
تلفن : 3 – 88948922 – 021
فکس : 88944346 – 021

نشانی كارخانه : تهران - شهرك صنعتی سهند

پست الکترونیکی : info@ssco.tv
وب سایت : www.ssco.tv

تابلو روان کفپوش LED سولار تلویزیون شهری